Pradžia

Ar jau pasiruošę? Kasmetinis kultūrinių renginių ciklas „Pėdink į Girulius“ greitai skelbs startą

Atnaujinta: 2024-05-31
Pradžia

2024 m. birželio 6 d. startuoja kasmetinis, jau 15-tą kartą vyksiantis kultūrinių renginių ciklas „Pėdink į Girulius“. Kiekvieną vasaros trečiadienį (ir ne tik) galėsite pažinti naujus atlikėjus, autorius, menininkus, rašytojus ir kt., kurie savo pasirodymais, pokalbiais ir darbais džiugins Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos GIRULIŲ PADALINYJE (Šlaito g. 6A)! Renginių ciklas prasideda birželio 6 d., paskutinis renginys – rugpjūčio 28 d. Kviečiame „atpėdinti“ į Girulius ir vasaros vakarus praleisti kultūriškai.

Startuojame birželio 6 d. 18.00 val. Rasos Astikaitės-Žiobakienės parodos „Skambanti žinia“ atidarymo metu. Visą birželio mėnesį Jūsų akis džiugins šios dailininkės tapybos darbai ant šilko. Birželio 12 d. į Girulius atvyksta linksmieji ir talentingieji Jonas Baltokas (vokalas, gitara), ir Agnė Arbačiauskienė (violončelė), kurie surengs koncertą „Jonas Baltokas, tūravonės ir Agnė cello“. Gedulo ir vilties dienai paminėti (birželio 14 d.) Loretos Ramelienės vaikų dainavimo studija „Skambanti banga“ dovanos koncertą „Muzikos garsai Lietuvai!“. Prieš paskutinį birželio trečiadienį fleitos ir gitaros garsais vakarą papuoš dueto „Olita Duo“ koncertinė programa. Mušamaisiais duetui pritars Aldas Danėlius. Birželio 26 d. biblioteka kvies į Sigito Gedos knygos „Jotvingių mišios“ pristatymą, o birželio renginių programą užbaigs šokiai - birželio 29 d. 14.00 val. „Vasaros šokio sūkury“:  šokių kolektyvo „Klaipėdos Zunda“ ir svečių iš Latvijos (Aucės) –  šokių kolektyvo „Randinš“ programa. 

Liepos pirmąjį trečiadienį Jūsų laukia gitaristo Roko Jurkaus koncertas „Čiurliono smėlio piramidės“. Tą pačią savaitę bus atidaryta kita darbų paroda – Augustino Virgilijaus Burbos darbų paroda. Liepos 10 d. muzika ir poezija skambės koncerte „Pasinesusikalbėjimai“, kurį surengs Aldona Vilutytė ir Andrius Zalieska (Zala). Kitą trečiadienį lauks akustinis  koncertas, kurį dovanos dainininkas, gitaristas Darius Žvirblis ir dainuojamosios poezijos grupė „Atika“. Liepos ketvirtąją savaitę ruošiami du renginiai: liepos 24 d. Virginijos Kochanskytės, Laimonas Urbiko ir Sauliaus Šiaučiulio poezijos ir džiazo koncertas „Gyvenimo keliu su poezija ir muzika“, o liepos 26 d. Antanas Stanevičius kvies į savo parodos atidarymą ir kūrybos vakarą. Šio mėnesio programą uždarys muzikinis poezijos spektaklis „Virš svajonės ir dangaus“. Dalyvaus Violeta Skėrienė ir Gražina Skinderytė-Kurnickienė.

Rugpjūtį pasitiksime su gerai žinomo ir mylimo Klaipėdos universiteto Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto dekano Rimanto Balsio koncertine programa „Dainuojantis profesorius“. Rugpjūčio 14 d. dr. Jūratė Sučylaitė kvies į savo kūrybos vakarą. Prieš paskutinį rugpjūčio trečiadienį į Girulius vėl atvyks Jonas Baltokas, tačiau su kita programa ir grupe „Jonas baltokas ir Jie Du“. Jie žiūrovams ruošia naują poezijos ir muzikos spektaklį pagal Liutauro Degėsio tekstus. „Pėdink į Girulius“ vasaros programą užbaigsime su džiazo muzika. Į biblioteką atvyks Vytautas Grubliauskas ir jo smagi kompanija!

Renginiai nemokami. Maloniai kviečiame dalyvauti.

Išsamią informaciją apie renginius arba programos pasikeitimus sekite Klaipėdos m. sav. I. Kanto viešosios bibliotekos  svetainėje www.bilioteka.lt arba „Facebook“ puslapiuose „KMSVB“, arba „Girulių biblioteka“.

 

 

Pranešimą parengė:
Emilija
Strelkauskytė
Metodininkė rinkodarai ir viešiesiems ryšiams
Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka
Tel. +370 46 448336

Į viršų