Pradžia

Mokymai „Inžinerinio paketo įrangos praktinio panaudojimo galimybės“

Atnaujinta: 2021-06-16
Pradžia

Birželio 16–17 d. ir 21–22 d. VšĮ LISPA bibliotekoje vedė mokymus Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų specialistams tema Inžinerinio paketo įrangos praktinio panaudojimo galimybės. Dalyviai mokėsi dirbti su 3D spausdintuvais Zortax M200, robotikos konstruktoriais, susipažino su SolidWorks, TinkerCad, InkScape, Sculptris, Fishertechnik Profi Mechanic and Static2 programine įranga. Tikimasi, kad įgytas žinias ir praktinius geėbėjimus dfalyviai galės pritaikyti savo darbinėje veikloje.

Į mokymus susirinko Klaipėdos regiono (Klaipėdos ir Tauragės apskričių) savivaldybių viešųjų bibliotekų darbuotojai bei bibliotekininkai iš kitų regionų – Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos, Plungės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos.

Mokymus organizavo Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka kartu su partneriais – Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka ir projekto Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė organizatoriais. Mokymai vyko laikantis visų saugumo reikalavimų.

Į viršų