Pradžia

Kviečiame dalyvauti regionų kultūros organizacijų apklausoje

Atnaujinta: 2022-03-23
Pradžia

Lietuvos kultūros taryba kultūros ir meno organizacijų atstovus kviečia dalyvauti jau antrą kartą vykdomoje regionų kultūros organizacijų apklausoje ir taip prisidėti prie konkrečių regionų kultūrinės aplinkos problemų identifikavimo ir finansavimo programos Tolygios kultūrinės raidos finansavimo prioritetų formavimo.

Pirmą kartą tokia apklausa buvo vykdoma prieš trejus metus. 2019 m. apklausos rezultatai padėjo regioninėms kultūros taryboms nustatyti Tolygios kultūrinės raidos prioritetus ir įvertinti iššūkius, su kuriais susiduria kultūros ir meno organizacijos regionuose. Šiais metais vykdoma apklausa siekiama įvertinti regionų kultūros organizacijų situaciją ir potencialą, identifikuoti 2019–2021 m. įvykusius pokyčius bei įvertinti, kaip regionų kultūros organizacijas paveikė koronaviruso (Covid-19) pandemija.

Apklausos klausimai apima informaciją apie visą regionų kultūros organizacijų veiklą, todėl apklausoje labiausiai kviečiame dalyvauti kultūros organizacijų vadovus, kultūros ir meno projektų vadovus ir finansininkus. Apklausa yra anoniminė, o jos metu surinkti duomenys bus agreguoti ir naudojami tik tyrimo tikslais.

Apklausos anketą rasite: https://www.ltkt.lt/apklausa-regionu

Į viršų