Pradžia

KVIEČIAME DALYVAUTI FOTOGRAFIJŲ KONKURSE „SIGN OF THE TIMES“

Atnaujinta: 2023-05-30
Pradžia

Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka kartu su „PhotoKICK“ projekto partneriais kviečia visus, mėgstančius fotografuoti, dalyvauti tarptautiniame dokumentinės fotografijos konkurse „Sign of the Times“ (liet. „Laiko ženklai“) ir teikti nuotraukas, atspindinčias mūsų buvimą XXI amžiuje. 

Dokumentinė fotografija yra ne tik dabarties atspindys, bet ir liudijimas ateičiai. Šis fotografijos žanras leidžia tyrinėti įvairias visuomenės temas – nuo ​​asmeninių ir intymių akimirkų iki grandiozinių įvykių ir socialinių judėjimų. 

Konkurso dalyviai kviečiami naudoti bet kokį dokumentinės fotografijos žanrą, įskaitant portretus, peizažus, natiurmortus ir gatvės fotografiją. Svarbiausia – tyrinėti, atidžiau pažvelgti į mus supančios aplinkos detales, užfiksuoti jas ir pabrėžti mūsų laikų esmę ir išskirtinumą. Skatiname kurti darbus, kurie būtų atskaitos taškas ateities kartoms, fiksuojant istoriškai, kultūriškai, socialiai ar politiškai reikšmingus įvykius ir patirtį. Norintys išbandyti dirbinio intelekto galimybes fotografijoje, kviečiame teikti dirbtinio intelekto sukurtas nuotraukas konkurso subkategorijai „Ateities miestai“.  

Pasitelkite vaizduotę ir parodykite mums geriausias savo fotografijas! 

Nuotraukas siųsti galima iki 2023 m. liepos 15 d. 

Konkurso nugalėtojai bus paskelbti 2023 m. rugsėjo 30 dieną 

Finansuojama Europos Sąjungos lėšomis. 

Daugiau informacijos www.photokick.eu

 

 

Į viršų