Pradžia

Meškių istorijos. Medaus mainai

Atnaujinta: 2024-03-01
Pradžia
Autorius: Rasa Kaper, Evelina Daciūtė

5–9 metų vaikams

Didžiojoje girioje gyvena maži ir dideli meškiai. Ir ko tik jiems nenutinka! Vieno meškio kažkodėl nedžiugina ilgai lauktas mažas broliukas. Kitas atiduoda daug, bet gauna – dar daugiau. Meškė visai nesijaučia laiminga, nors ir įgijo, ko troško, dar kitas įsitikina, kad melo kojos trumpos, o senas išmintingas meškis gauna puikią pamoką apie draugystę. Kuris meškis panašiausias į tave? Kaip tu niekada nepasielgtum? Ko galima pasimokyti iš šių istorijų? Keliauk kartu su meškiais knygos puslapiais ir atrasi atsakymus į šiuos, o gal ir į daug kitų klausimų.

„Medaus mainai. Geriausios meškių istorijos“:

    • penki pasakojimai vaikams aktualiomis temomis: apie dalijimąsi ir pagalbą kitam, brolio gimimą, melo pasekmes, norą pasisavinti svetimą daiktą ir draugiškumą;

    • padeda suprasti ir atpažinti kylančius jausmus ir juos išgyventi;

    • skatina draugystę ir bendruomeniškumą;

    • šiltos ir švelnios iliustracijos ugdo estetikos pojūtį.

Evelina Daciūtė – daugiau kaip penkiolikos knygų vaikams ir suaugusiems autorė. „Medaus mainai. Geriausios meškių istorijos“ – atnaujintas „Meškių istorijų“ leidimas. Anksčiau šioje serijoje išleista: „Meškiai eina į mokyklą“ ir „Lubinų labirintas“.

Knygos iliustratorė Rasa Kaper ne tik piešia, bet ir kuria meškius. Jos rankų darbo meškiukai ir paskatino rašytoją Eveliną Daciūtę sukurti šias istorijas.

Į viršų