Pradžia

Nerimastingos mamos

Atnaujinta: 2022-02-01
Pradžia

Nerimastavimo keliami išbandymai niekada neužklumpa taip stipriai, kaip tada, kai ruošiamasi tapti mama. Nuo pastojimo akimirkos iki nėštumo, vaikelio gimimo ir jo auginimo mamos susiduria su begale priežasčių, auginančių nerimą.

Motinoms nerimas – tai ne tik nemalonūs išgyvenimai. Tai – ir „Stop" ženklas ties kiekvienu posūkiu kelyje į turiningą, visavertį gyvenimą, trukdantis išreikšti asmenines, profesines ir motiniškas galimybes.

Dr. Jodi Richardson, vienos perkamiausių knygų „Nerimastingi vaikai" bendraautorė, puikiai žino, kad motinų realybė gali būti kitokia. Nors jos pačios gyvenimą irgi lydi nerimas, tapusi gerovės specialiste ji siekia supažindinti mamas su susitaikymo ir įsipareigojimo terapija, pozityviąja psichologija ir mokslo pasiekimais; ir įkvėpti mamas, kad joms pavyktų:

* Atpažinti ir perprasti savo nerimastavimą;

* Mokytis naujų įgūdžių ir puoselėti gyvenimo būdo įpročius, kurie padėtų susidoroti su emociniu krūviu bei atsikratyti nenaudingų minčių;

* Auginti pasitikėjimą savimi ir ryžtą susigrumti su pokyčiais bei neužtikrintumu;

* Praturtinti santykius su partneriu, draugais ir vaikais;

* Ryžtingai siekti asmeninių ir profesinių tikslų bei ambicijų išsipildymo;

* Išauginti emociškai intelektualius vaikus.

Visus naudingus patarimus galite rasti Dr. Jodi Richardson knygoje „Nerimastingos mamos: kaip mamoms nerimastavimą paversti stiprybe“!

Daugiau apie autorę. Dr Jodi Richardson yra nerimo ekspertė, pati jį išgyvenusi ir ištyrusi. Ji praleido daugiau nei 25 metus sveikatos, geros savijautos, klinikinės praktikos, elitinio sporto ir švietimo srityse. Jodi yra „Happier on Purpose“ įkūrėja ir vadovė, Psichinės sveikatos ir Geros savijautos skilčių ekspertė tinklalapyje „Parenting Ideas“ ir internetinių kursų „Parenting Anxious Kids“ bendraautorė. Ji reguliariai publikuoja straipsnius žurnaluose ir internetiniuose leidiniuose tėvystės, psichinės sveikatos ir geros savijautos klausimais.

Į viršų