Pradžia

Alergijos psichosomatika. Vaistai ir naujasis mąstymas. Vaistai ir naujasis mąstymas

Atnaujinta: 2022-06-26
Pradžia
Autorius: Michailas Filiajevas ir Lana Bojeva

Niežulys, sloga, paraudimas, tinimai, o kartais net pavojingi dusulio priepuoliai – alergijos simptomai, kurie gadina gyvenimą kas trečiam žmogui pasaulyje. Kasmet alergijų daugėja, o pati liga tarp gyventojų taip sparčiai plinta, kad jau galima kalbėti apie epidemiją. Kokios alergijos priežastys?

Manoma, kad ją sukelia nepalanki ekologinė situacija, bloga mityba, genetika ir šiuolaikinis gyvenimo būdas. Visa tai, sakoma mums, turi įtakos žmogaus homeostazei, keičia žmogaus kūno mikrobiotą ir galų gale veda prie padidėjusio jautrumo. Kol mokslininkai aktyviai ieško efektyvių priemonių šiai ligai gydyti, gydytojai tiesiog tabletėmis slopina simptomus ir rekomenduoja pacientams esant galimybėms vengti kontakto su alergenu. Deja, visiškai išgydyti alergijos šiuolaikinė medicina negali.

PSY2.0 specialistų patirtis rodo, kad šis susirgimas yra ir psichosomatinės prigimties, o tai reiškia, kad bandymai jį paveikti psichoterapijos ir psichologijos metodais yra logiški ir pagrįsti. Priešais jus knyga „Alergijos psichosomatika. Vaistai ar naujasis mąstymas“, kurioje atskleidžiama autoriaus hipotezė apie būseną, kuri diagnozuojama kaip „alergija". Šios knygos „Alergijos psichosomatika. Vaistai ar naujasis mąstymas“ tikslas – didelei auditorijai atskleisti tikrąsias alergijos priežastis ir jos gydymo būdus.

Į viršų