Pradžia

Vasaros lauko skaitykla: žaidimai, edukacijos ir knygos gryname ore!

Atnaujinta: 2022-05-31
Pradžia

Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka jau penktą vasarą kviečia bibliotekos teikiamomis paslaugomis naudotis gryname ore – mėgautis pasiilgta saule ir tuo pačiu turiningai leisti laisvalaikį. Šią vasarą skaitykla įsikurs bibliotekos Saulės laikrodžio kiemelyje bei Nidoje.

Vasaros lauko skaitykla bibliotekos kiemelyje esant palankioms oro sąlygoms veiks nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 20 d. įprastu bibliotekos darbo metu (I–V 10–19 val., VI 10–17 val.). Čia kasdien kiekvienas atėjęs galės skaityti knygas ir žurnalus, skolintis leidinius į namus, žaisti stalo ir lauko žaidimus. Vasariškai ir spalvingai paruošta erdvė puikiai tiks nerūpestingiems pokalbiams prie kavos su draugais ir artimaisiais, poilsio pertraukėlei keliaujant dviračiu ar vaikštinėjant pėsčiomis po Klaipėdą. Gera žinia norintiems tapti bibliotekos skaitytojais – lauko skaityklos darbo metu skaitytojo pažymėjimai bus išduodami nemokamai! Susidomėjus kviečiame kreiptis į bibliotekos Registratūrą.

Antradieniais ir ketvirtadieniais vyks interaktyvūs ir įdomūs edukaciniai užsiėmimai. Atkreipiame dėmesį, kad dėl blogo oro edukacijos gali būti atšauktos arba perkeltos į bibliotekos erdves. Tikslūs edukacijų aprašymai, laikai ir visa aktuali informacija bus skelbiami bibliotekos socialiniame tinkle „Facebook“ bei bibliotekos svetainėje adresu www.klavb.lt.

Skaityklos atidarymo proga birželio 1 d. nuo 10 val. lankytojų ir bibliotekos skaitytojų visą dieną laukia smagios pramogos – detektyvas „Surask Joną bibliotekoje“ pagal Martin Handfor knygą bei užsiėmimas, o 15 val. edukacinio stalo žaidimo „JOnas ir raJOnas“ (būtina išankstinė registracija el. paštu: vaikams@klavb.lt). 17 val. kartu su asociacija KIDE ir Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykla kviečiame paminėti tarptautinę Vaikų gynimo dieną ir atvykti į koncertą „Už vaikų teisę į sveiką aplinką“ (esant lietingam orui koncertas persikels į Konferencijų salę).

Lauko skaitykla Nidoje veiks kiekvieną penktadienį liepos ir rugpjūčio mėnesį (iki rugpjūčio 19 d. imtinai) nuo 10 iki 17 val. Detalesnė informacija apie skaityklos veiklas, edukacijas čia.

Vasaros lauko skaitykla – tai ne tik žaidimai, edukacijos ir knygos gryname ore, bet ir puikiai praleistas laikas bei geros nuotaikos dozė!

Į viršų