Pradžia

Palaikyk biblioteką! Skirk 1,2 proc. savo GPM

Atnaujinta: 2022-03-23
Pradžia

Biblioteka kasmet įsigyja įvairių rūšių ir tematikos leidinių, kad čia užsukę rastumėte tai, ko jums reikia mokslams, darbui, laisvalaikiui ir, žinoma, poilsiui. Ne kartą įsitikinome, kad šalia mūsų daug žmonių, kuriems svarbi knyga ir kultūra. Darėme viską, kad į jūsų rankas patektų knygos, kurios suteiktų ryškių emocijų ir išgyvenimų, atvertų naujas temas ir horizontus bei paįvairintų laisvalaikį.

Džiaugiamės, kad jumyse randa atgarsį mūsų organizuojami renginiai, edukacijos, kūrybiniai užsiėmimai, kuriami virtualūs produktai, laisvalaikio pramogos, specializuotos erdvės. Jūsų entuziazmas ir dalyvavimas tradiciniuose metų įvykiuose – Kalėdų eglučių kiemelio iniciatyvoje ir Klaipėdos knygų mugėje – įkvepia mus siekti daugiau, ieškoti naujų kūrybinių sprendimų, plėsti paslaugas ir mažinti ribojančius laiko bei erdvės atstumus.

Mes labai vertiname jūsų paramą, kurios sulaukiame kiekvienais metais. Jos dėka per pastaruosius šešerius metus 101-a knyga papildėme knygų lentynas ir trejus metus pirkome „EBSCO“, „Taylor&Francis“ ir „Emerald“ duomenų bazes, organizavome kultūros ir edukacinius renginius. Jūsų dėka bibliotekos paslaugos tampa prieinamesnės didesniam lankytojų ratui.

Paremti biblioteką galite skirdami 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio. Šiais metais deklaracijos gali būti teikiamos elektroniniu būdu per VMI elektroninio deklaravimo sistemą (EDS) arba užpildant popierinę deklaracijos formą savo teritorinėje VMI iki gegužės 2 d.

Ką reikia padaryti pildant deklaraciją elektroniniu būdu:

1. Eiti į EDS (nuoroda);
2. Prisijungti prie sistemos;
3. Spausti „Deklaravimas“;
4. Spausti „Pildyti formą“;
5. Spausti „Prašymas skirti paramą“;
6. Spausti gaublio ikonėlę elektroniniam prašymo pildymui;
7. Įvesti duomenis:

E1 Gavėjo tipas – 2 [paramos gavėjas]
E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 190758095
E3 Mokesčio dalies paskirtis – Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka

Detalesnis paaiškinimas VMI paruoštame vaizdo įraše.

Ačiū Jums už paramą ir palaikymą.

Į viršų