Pradžia

Jaunimo savanoriška tarnyba – bibliotekoje

Atnaujinta: 2022-02-23
Pradžia

Nuo 2022 m. sausio 24 dienos Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka tapo akredituota Jaunimo savanoriškos tarnybos (toliau – JST) programos savanorius priimančia organizacija.

Jaunimo savanoriška tarnyba –  intensyvi 6 mėn. trukmės savanorystės programa jauniems žmonėms. Kurios metu jaunuoliai vidutiniškai 40 val./ mėnesį savanoriauja pasirinktoje akredituotoje priimančioje organizacijoje. Savanoriai, kurie įgyvendina daugiau nei 3 mėnesius tarnybos, įgyja JST Pažymėjimą – dokumentą patvirtinantį tarnybos metu įgytus ar sustiprintus įgūdžius. 6 mėn. (ne mažiau nei 35 val./mėn.) nenutrūkstama tarnyba suteikia 0,25 stojamojo balo pripažinimą stojant į pirmosios pakopos studijas. Savanoriais gali tapti asmenys nuo 14 m. iki 29 m.  Daugiau informacijos apie programą galite rasti čia.

Kviečiame Jaunimo savanorišką tarnybą atlikti bibliotekoje ir prisidėti prie bibliotekos kasdienės veiklos, įvairių kultūros ir mokymo renginių ir iniciatyvų įgyvendinimo. Nuo knygų ir spaudos rūšiavimo, skaitytojų konsultavimo, renginių koordinavimo, pagalbos mokant gyventojus kompiuterinio raštingumo iki darbo projektų ir ugdymo programų rengimo komandose, fotografavimo, filmavimo, darbo su socialinėmis medijomis ir asmeninių idėjų įgyvendinimo – sau patinkančią veiklą bibliotekoje atras kiekvienas savanoris. Biblioteka – ne tik informacijos ar knygų vieta, bet ir erdvė bendrauti, mokytis ir pažinti, įgyvendinti įvairias idėjas bei iniciatyvas, rengti susitikimus ir parodas. Kviečiame rinktis savanorystę bibliotekoje bei prisijungti prie kūrybiškos ir aktyvios bibliotekos bendruomenės!

 Plačiau susipažinti su JST savanoryste bibliotekoje galite čia.

Norinčius savanoriauti kviečiame susisiekti telefonu (8 46) 410 345 arba el. paštu skaityklos@klavb.lt.

Į viršų