Pradžia
Renginys

NLBS'22: Tvarumo akcija „Knygų lagaminų mainai“

2022 Balandžio 23 d. 11:00—14:00 1 a. ekspozicinė erdvė
Pradžia
*photo*

Balandžio 23 d. 11–14 val. Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje vyks Lietuvos nacionalinei bibliotekų savaitei skirta tvaraus vartojimo akcija „Knygų lagaminų mainai“.

Akcijos metu kviečiame savo namų bibliotekose atrasti knygas, kuriomis norite pasidalinti su kitais: mylimus vaikystės kūrinius, žinomų Lietuvos bei užsienio autorių romanus, sielą virpinančias poezijos knygas, studijų metu perskaitytas mokslo monografijas, žinynus, žodynus, enciklopedijas ir kitus leidinius. Atsineškite perskaitytas knygas į biblioteką, kurioje jas galėsite dovanoti arba mainytis su Klaipėdos skaitytojų bendruomene. Tegul kiekviena knyga atranda naują skaitytoją!

Tapkite akcijos dalyviu jeigu:

  • knygos nebetelpa namų lentynose;
  • turite knygų, kurias svarbu perskaityti kiekvienam;
  • norite rekomenduoti savo perskaitytas knygas kitiems;
  • „išaugote“ savo vaikystės knygas;
  • Jums svarbu ne tik pasidalinti knyga, bet ir papasakoti apie jos istoriją;
  • siekiate dalintis ne tik knygomis, bet ir tvaraus vartojimo įpročiais.

Turite knygų, kurias norėtumėte dovanoti?

Užsiregistruokite akcijoje iki balandžio 22 d. 12 val. Registracijos forma: https://forms.office.com/r/mPDcEEQ9i2, el. paštu skaityklos@klavb.lt  arba telefonu (8 46) 410 345.

Balandžio 23 d. 11 val. atvykite į biblioteką su savo knygų lagaminu, dėže, kuprine ar maišeliu ir dalinkitės skaitymo džiaugsmu su bibliotekos lankytojais.

Atkreipiame dėmesį, kad tvaraus vartojimo akcija „Knygų lagaminų mainai“ vykdoma neatlygintinai. Prekyba knygomis nebus vykdoma.
---
Informuojame, kad renginio metu gali būti fotografuojama ir filmuojama. Renginio dalyviai gali būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie bus skelbiami socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje.

Dėl esamos Covid situacijos renginių metu rekomenduojame laikytis atstumo nuo kitų svečių bei dezinfekuoti rankas.

Į viršų