Pradžia

VII Klaipėdos knygų mugė

Atnaujinta: 2019-10-03
Pradžia

Projektas: VII Klaipėdos knygų mugė
Tikslas: Suorganizuoti knygos šventės festivalį – tradicinę VII Klaipėdos knygų mugę tęsiant ir puoselėjant skaitymo skatinimo iniciatyvų plėtojimą Klaipėdos mieste.
Įgyvendinimo terminas: 2019 m.
Vadovė: Algina Vainilavičienė.
Programos kūrybinė vadovė: Daiva Nakrošienė.

Trumpas projekto pristatymas:
VII Klaipėdos knygų mugės metu miesto gyventojams ir svečiams buvo pristatyta turininga kultūrinių renginių programa: knygų pristatymai, susitikimai su rašytojais, edukacijos, parodos, filmai. Mugės lankytojams  buvo atvėrtos visos bibliotekos erdvės. Bibliotekos rūsys ir slėptuvė virto Klaipėdos menininkų kūrėjų ekspozicijų, parodų buveinėmis, rūbinėje vyko performatyvios poezijos (slemo) varžybos, Gerlacho palėpėje įsikūrė Jono Meko kampas, ekspozicija ,,Fluxus yra Fluxus“, Bendrojoje skaitykloje – Vinilo kampas.

VII KKM šūkis Kvėpuok  mugės lankytojus kvietė sustoti, pajusti savo pulsaciją, pusiausvyros tašką. Unikali Jono Meko filmų retrospektyva, parodų, ekpozicijos, performansų ir incenizacijų fluksiškos nuotaikos kelė nuostabos, pokšto efektą, dėmėsio sutelkimą paprastam kasdienybės objektui. KKM lankytojai buvo kviečiami tapti ne tik žiūrovais ir stebėtojais, bet ir dalyviais, kūrėjais.

VII KKM metu įvyko 67 skirtingi renginiai, į kurių programas buvo įtraukti 73 dalyviai, 30 leidybinių įstaigų pristatė savo produkciją. VII KKM aplankė apie 8 tūkst. lankytojų.

Projekto remia: Klaipėdos miesto savivaldybė.

 

Į viršų