Pradžia

Naujos kompetencijos bibliotekininkams vystant neformalųjį suaugusiųjų švietimą

Atnaujinta: 2021-08-04
Pradžia

Projektas: Naujos kompetencijos bibliotekininkams vystant neformalųjį suaugusiųjų švietimą
Tikslas: Tobulinti bibliotekininkų edukacinių programų rengimo ir vykdymo kompetencijas, siekiant didinti neformalaus suaugusiųjų švietimo prieinamumą Klaipėdos regione.
Įgyvendinimo laikotarpis: 2020 m. rugsėjo 1 d.–2022 rugojūčio 31 d.

Trumpas projekto pirstatymas:
Projekto įgyvendinimo metu Klaipėdos regiono bibliotekų specialistai turės galimybę dalyvauti mobilumo programose, kurių metu stebės suaugusių švietimo edukatorių darbą ir gerųjų pavyzdžių praktikos taikymą; susipažins su edukatorių darbo metodika Suomijos ir Ispanijos bibliotekose, kultūros, švietimo ir mokslo įstaigose.

Planuojama, kad projekto įgyvendinimo metu 12 Klaipėdos regiono bibliotekininkų pakels savo kvalifikaciją suaugusiųjų neformalaus švietimo srityje, bus parengtos trys naujos edukacinės programos, kurios bus pristatytos regiono bendruomenėms ir kaip nauja edukacinė paslauga bus pradėta teikti vietos suaugusiųjų grupėms. Taip pat naujos edukacinės programos bus pasiūlytos kitų Lietuvos apskričių viešųjų bibliotekų, kultūros centrų, švietimo ir kultūros įstaigų edukatoriams, dirbantiems neformalaus suaugusių švietimo srityje.

Dalyvavimas tarptautinėje Erasmus+ programoje praplės dalyvaujančių Klaipėdos regiono bibliotekų tarptautiškumo veiklas, tarptautinių partnerių paieškas ateities bendradarbiavimo projektams.

  • Projekto dalyviai:
    Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka,
  • Šilutės rajono savivaldybės F. Bajoraičio viešoji biblioteka,
  • Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka.

Projektas įgyvendinamas pagal „Erasmus +“ suaugusiųjų švietimo mobilumo programą.

 

Į viršų