Pradžia

Jaunimo perspektyvų platforma „Noriu veikti“

Atnaujinta: 2018-08-01
Pradžia

Projektas: Jaunimo perspektyvų platforma „Noriu veikti“
Tikslas:
 skatinti jaunimą domėtis savo ateities perspektyvų galimybėmis darbo rinkoje ir atskleisti jiems veiklos galimybių spektrą verslo, savanorystė ir/ar darbo rinkoje.
Įgyvendinimo laikotarpis: 2018 m. rugpjūčio–lapkričio mėn.
Vadovė: Toma Gergelienė

Trumpas projekto pristatymas:
Šio projekto metu būtų organizuojamas renginys (2018 lapkričio 15 d.), kuriame dalyvautų įvairias veiklas jaunimui siūlančios įmonės ir įstaigos. Pranešimus skaitytų jauni ir įkvepiantys pranešėjai, kurie dalintųsi savo, kaip verslininkų, savanorių ar frylancer'ių patirtimi. Naudingomis žiniomis ar patarimais pasidalintų įstaigos, kurios pirmosios pasitinka „pirmoką“ darbo rinkoje.

Noriu veikti! – šūkis aktyviems, atviriems ir kūrybiškiems idėjų generatoriams. Jaunimo perspektyvų platforma Noriu veikti – tai galimybė veikliems pradedantiesiems verslo atstovams bei dar tik svajojančiam apie savo verslą jaunimui susitikti su įvairių sričių profesionalais.

Renginio metu savo patirtį, idėjas bei patarimus dalins Rimvydas Širvinskas Makalius, Indrė Stonkuvienė, Remigijus Kostrovickas (Miesto Žirafos), Justinas Kisieliauskas, Beatričė Paškevičiūtė, Remigijus Žiogas, Julija Stankevičiūtė (Atranka 360), VšĮ Tarptautinis bendradarbiavimo centras ir Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija.

Vizualas:

Projekto partneriai: Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija,  UAB Druka
Projektą finansuoja:
 Klaipėdos miesto savivaldybė

Į viršų