Pradžia

Erasmus+ projektas „Photography Kaleidoscope: Inclusion, Communities, and Knowledge (PhotoKICK)“

Atnaujinta: 2022-11-29
Pradžia

Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka įgyvendina tarptautinį Erasmus+ projektą: Photography Kaleidoscope: Inclusion, Communities, and Knowledge (PhotoKICK)

Projekto numeris: Nr. 2021-1-LT01-KA220-ADU-000028460

Įgyvendinimo laikotarpis: 24 mėn., 2022 m. vasaris – 2024 m. vasaris

Trumpas projekto pristatymas: Tarptautinį projektą koordinuoja Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka. Projekto tikslai:

  1. Stiprinti andragogų ir kitų suaugusiųjų švietimo srities darbuotojų, dirbančių kultūros ir kūrybos srityse, kompetencijas, panaudojant tarptautinę patirtį. 
  2. Motyvuoti suaugusiuosius įsitraukti į mokymosi procesą, įgyti naujų įgūdžių ir kompetencijų, ugdyti kūrybiškumą ir dalytis savo patirtimi per fotografiją ir meno parodų edukacinę veiklą. 

Projekto metu bus parengta edukacinių fotografijos parodų kūrimo metodologija bei tarptautinė edukacinė fotografijų parodos programa. 

Projekto partneriai: Projektas įgyvendinamas kartu su Lietuvos nacionaliniu muziejumi, Kuldigos meno ir technologijų centru (Latvija), kultūros asociacija „Espacio Rojo“ (Ispanija), mokslo ir tyrimų asociacija menui, kultūrai, edukacinėms programoms ir technologijoms „EPEKA“ (Slovėnija) ir Vengrijos nacionaliniu muziejumi.

Projektas finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis.

Į viršų