Pradžia

Atsakinga partnerystė: EKO šventės

Atnaujinta: 2021-08-04
Pradžia

Projektas: Atsakinga partnerystė: EKO šventės

Tikslas: Suburti ir pakeisti bibliotekos partnerių (vietos bendruomenių/įstaigų) požiūrį į daiktų vartojimą, keičiant jų įpročius, ugdant kūrybiškumą, kuriant naujas tvarias švenčių tradicijas.

Įgyvendinimo laikotarpis: 2021 m. gegužės 3 d.–gruodžio  20 d.

Vadovė: Daiva Nakrošienė, Regiono bibliotekų ir kultūros vadybos skyriaus vedėja

Trumpas projekto pristatymas:

Biblioteka suteikia galimybę bendruomenėms susiburti ir įgyvendinti tvarumo ir ekologijos temų kūrybines iniciatyvas. Renginių ir kūrybinių dirbtuvių metu bendruomenės perdirba senus daiktus į naujus kūrinius, išlaisvindamos savo kūrybiškumą. Projekte dalyvauja profesionalūs menininkai ir dizaineriai, eko ir tvarumo edukacijų rengėjai, kurie konsultuoja, moko ir kuria menines instaliacijas bei dekoracijas drauge su bendruomenių atstovais. Šiuo projektu siekiame drauge su partneriais ir bendruomenėmis sukurti naują, ekologišką ir tvarią kultūrą Klaipėdos šventėse, drauge rengdami Kalėdų eglučių kiemelį ir ruošdamiesi žiemos šventėms. Projekto metu organizuojamos švaros akcijos, parodos, teminiai spektakliai ir susitikimai.

Projekto partneriai: Klaipėdos miesto Paupių, Žvejybos uosto ir Danės bendruomenės, Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešoji biblioteka, Kretingos rajono savivaldybės Motiejaus Valančiaus viešoji biblioteka, Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka, VšĮ Žalias taškas.

Vizualas:

Projektą remia: Lietuvos kultūros taryba

 

Į viršų