Pradžia

Susitikimas su Erasmus+ partneriais iš Latvijos

Atnaujinta: 2022-10-07
Pradžia

2022 m. spalio 6 dieną Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje lankėsi Erasmus+ KA2 projekto  „Photography Kaleidoscope: Inclusion, Communities, and Knowledge“ partnerių „Kuldīgas Digitālo inovāciju centrs“ atstovas Artis Gustovskis.

Susitikimo metu buvo aptartos planuojamos projekto veiklos, pristatytos bibliotekos erdvės bei paslaugos, susipažinta su „Kuldīgas Digitālo inovāciju centrs“ vykdomais projektais bei įgyvendinamomis veiklomis.

Erasmus+ KA2 projekto „Photography Kaleidoscope: Inclusion, Communities, and Knowledge“ (liet. Fotografijos kaleidoskopas: įtrauktis, bendruomenės ir žinios) metu siekiama:

  • Stiprinti andragogų ir kitų suaugusiųjų švietimo srities darbuotojų, dirbančių kultūros ir kūrybos srityse, kompetencijas, panaudojant tarptautinę patirtį.
  • Motyvuoti suaugusiuosius įsitraukti į mokymosi procesą, įgyti naujų įgūdžių ir kompetencijų, ugdyti kūrybiškumą ir dalytis savo patirtimi per fotografiją ir meno parodų edukacinę veiklą.

Tarptautinį projektą koordinuoja Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka.  Projektas įgyvendinamas kartu su Lietuvos nacionaliniu muziejumi, Kuldigos meno ir technologijų centru (Latvija), kultūros asociacija „Espacio Rojo“ (Ispanija), mokslo ir tyrimų asociacija menui, kultūrai, edukacinėms programoms ir technologijoms „EPEKA“ (Slovėnija) ir Vengrijos nacionaliniu muziejumi.

Pirmasis projekto partnerių susitikimas: https://bit.ly/PartneriuSusitikimas

Daugiau apie projektą: PRISTATYMAS

#erasmusplus #photokick

Į viršų