Pradžia

Sezoną baigė Vasaros lauko skaityklos

Atnaujinta: 2021-08-27
Pradžia

Pūstelėjus rudeniškam vėjui, veiklą baigė Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos Vasaros lauko skaityklos atvirose miesto erdvėse. Nuo birželio 22 iki rugpjūčio 21 d. lankytojai buvo laukiami net dviejose vietose – Klaipėdos poilsio parke bei „Menų zonoje“ Nidoje.

Lauko skaityklose buvo įkurtos jaukios erdvės poilsiui, laisvalaikiui ir kūrybai, veikė knygų išdavimo į namus punktas, naujų skaitytojų registracijos vieta, taip pat organizuoti edukaciniai užsiėmimai visai šeimai.

Vasaros lauko skaityklose apsilankė 1 770 lankytojų. Skaityklose įvyko 15 edukacinių užsiėmimų.

Šiemet lauko skaityklos buvo viena bibliotekos projekto „Augu su biblioteka“ veiklų. Didžiausias dėmesys skirtas patiems mažiausiems skaitytojams. Jiems lauko skaityklose įkurtas skaitymo ir žaidimų kampelis.

Taip pat vaikučiai ir jų tėveliai buvo kviečiami į aktyvumą ir kūrybiškumą lavinančius edukacinius užsiėmimus, kuriuos surengė „Family LAB Academy“, Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro, Šilalės rajono savivaldybės, Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus bei Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešųjų bibliotekų specialistai ir edukatoriai.

Dėkojame ypač gausiai Vasaros lauko skaityklų darbuotojų komandai, projekto bičiuliams ir partneriams bei visiems apsilankiusiems ir pramogavusiems kartu. Iki susitikimo 2022-ųjų vasarą! 

Į viršų