Pradžia

Prasidėjo akcija „Bibliotekų knygų Kalėdos“

Atnaujinta: 2021-12-09
Pradžia

Kalėdų laukimo ženklai jau ne tik prekybos centruose: puošiasi miestai, dygsta išdabintos eglutės, spindinčiomis girliandomis ir nėriniuotais karpiniais sveikinasi bibliotekų langai. Bibliotekų bendruomenei bei jos draugams tai – ir knygų Kalėdos.

Lietuvos bibliotekininkų draugija šiemet skelbia „Bibliotekų knygų Kalėdas“. 2021 m. šūkis – „Šventinis gerumas kartu su knyga“.

Šilti ir jaukūs renginiai su bibliotekų bičiuliais bei svečiais, vienišų ir stokojančių dėmesio žmonių lankymas, padovanotos knygos – mūsų kasdieniai džiaugsmai.

Ne tik trumpėjančios dienos, bet ir nesitraukianti pandemija kelia nerimastį. Vis dėlto Kalėdos yra laikas, kai metus norime užbaigti ramiau, dovanodami vieni kitiems šventinį gerumą, prie jo pridėdami dar ir knygą – perskaitytą gerą romaną ar eilėraštį.

Kviečiame su bendraminčiais ir draugais dalintis geromis emocijomis, mėgautis arbata ir imbieriniais sausainiais, susitikti jaukioje bibliotekoje pažiūrėti kino filmą ar pažaisti Žaislotekoje bei pasidžiaugti partnerių ir draugų padovanotomis knygomis.

Akcijos „Bibliotekų knygų Kalėdos“ organizatorius – Lietuvos bibliotekininkų draugija. Rėmėjas – UAB „Asseco Lietuva“. Norėdami padovanoti knygų – susisiekite su savo biblioteka. Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos rekomenduojamų knygų sąrašas akcijai „Bibliotekų knygų Kalėdos“.

Daugiau informacijos apie akciją Lietuvos bibliotekininkų draugijos interneto svetainėje ir Facebook profilyje.

Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka „Bibliotekų knygų Kalėdas“ pradės jau gruodžio 9 d., įžiebdama „Kalėdų eglučių kiemelį“. Viena eglučių – sukurta bibliotekos darbuotojų ir papuošta rankų darbo „sausainiais“, dedikuota Lietuvos bibliotekininkų draugijos Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos skyriui. Eglučių kiemeliu grožėtis galima iki sausio 7 d.

Į viršų