Pradžia

Prasideda 27-asis Knygos pristatymo konkursas!

Atnaujinta: 2022-10-06
Pradžia

Spalio 3 d. prasideda jau 27-us metus iš eilės organizuojamas Knygos pristatymo konkursas. Šiais metais konkurso organizatorių vaidmens imasi visos Lietuvos viešosios bibliotekos. Ši bibliotekų rudenine tradicija tapusi iniciatyva kiekvienais metais kviečia knygų mylėtojus ar dar tik atrandančius skaitymo malonumą išsirinkti mėgstamą knygą ir ją kūrybiškai pristatyti vaizdo įrašo formatu. 2022 m. konkurso globėjas – hiphopo grupė „8 kambarys“.

  • Mėgsti skaityti knygas ir diskutuoti apie jas su draugais ir bendraminčiais?
  • Laisvalaikiu kuri, filmuoji ar montuoji trumpus vaizdo siužetus?
  • Turi dar neatskleistą vaidybos talentą?
  • Gal tiesiog nori parodyti savo kūrybinius gabumus?  

Jei teigiamai atsakei į bent vieną iš šių klausimų – Knygos pristatymo konkursas suteikia tau puikią galimybę atskleisti savo gabumus ir laimėti įspūdingų prizų!

Dalyvauti paprasta

Iki lapkričio 20 d. nufilmuok / sumontuok išsirinktos knygos pristatymo vaizdo įrašą (iki 5 minučių trukmės) ir jį atsiųsk el. paštu kpkonkursas@gmail.com. Kartu su vaizdo įrašu būtinai atsiųsk:

  • vaizdo įrašo autoriaus (-ių) vardą, pavardę ir amžių;
  • kontaktinę informaciją (adresas, tel. numeris);
  • pristatomos knygos pavadinimą ir autorių;
  • vardą ir pavardę asmens, kuris rekomendavo dalyvauti konkurse (jei rekomendavo).

Pristatymą gali kurti vienas arba su draugų grupe iki 5 asmenų, dalyvių amžius neribojamas! Atsiųstus knygų pristatymus vertins kompetentinga komisija, o konkurso nugalėtojai bus skelbiami gruodžio 16 dieną.

Dalyvių laukia įspūdingi prizai

Pagal nuostatuose apibrėžtus kriterijus komisijos įvertinti 3 geriausi knygų pristatymai bus apdovanoti „Ryze Tech Tello Boost Combo“ dronais. Šie dronai skirti tiek vaikams, tiek suaugusiesiems, ieškantiems kokybiškos ir nepabostančios pramogos arba darbo / mokslo įrankio.

Be pirmųjų trijų vietų, dar 7 geriausi, originaliausi ir labiausiai konkurso nuostatus atitinkantys knygų pristatymai bei 3 pristatymai, sulaukę daugiausia sekėjų palaikymo Knygų pristatymo konkurso „Facebook“ puslapyje, taip pat bus apdovanoti vertingais prizais.

Taip pat konkurso organizatoriai žada specialų prizą – „Dolce Gusto“ kavos aparatą – vienam žmogui, kurį konkurso dalyviai dažniausiai paminės kaip dalyvauti konkurse paskatinusį asmenį. Tai gali būti mokytojas, bibliotekininkas, būrelio ar klubo vadovas, tėvai, seneliai ar pan.

Be pagrindinių prizų, dalyvių ir visų Knygos pristatymo konkurso „Facebook“ puslapio sekėjų taip pat laukia ir papildomi žaidimai, konkursai, staigmenos. Papildomų prizų fondas net 1 500 Eur vertės! Daugiau informacijos apie Knygų pristatymo konkursą ir jo nuostatus rasite „Facebook“ paskyroje https://www.facebook.com/KPKonkursas arba svetainėje www.savb.lt.

Organizatorė – Apskričių viešųjų bibliotekų asociacija.

Partnerė – Rajonų savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija.

Pagrindiniai projekto rėmėjai:  Vokietijos konditerijos kompanija „Haribo“internetinis knygynas „Patogupirkti.lt“internetinė parduotuvė „Kavosdraugas.lt“, Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Amerikos skaitykla, MB „Žaidimo meistrai“.

Projekto rėmėjai: BALTO leidybos namaiknygynų tinklas „Vaga“J. Masiulio knygynas, UAB „Urtės tekstilė“, leidykla „Hubris“, „Kondigno“.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.

Į viršų