Pradžia

NAUJIENA: naujos internetinių naujienų portalų prenumeratos 2022-aisiais

Atnaujinta: 2022-03-09
Pradžia

Informuojame, kad 2022-aisiais metais bibliotekos lankytojus kviečiame naudotis naujai prenumeruojamais naujienų ir informacijos portalais „DELFIPlius“ (www.delfi.lt) ir „15Min MAX“ (www.15min.lt).

Kodėl verta naudotis šiais portalais?

  • „DELFIPlius“ – tai nepriklausomų autorių ir žurnalistų turinio portalas. Jeigu ieškote informacijos ar konkrečių atsakymų iš įvairių sričių: verslo, medicinos, sporto, kultūros ir kt., šis portalas jums tikrai pagelbės. Taip pat čia atrasite daug užsienio spaudoje publikuojamų straipsnių lietuvių kalba.
  • „15Min MAX“ – tai karščiausios žinios ir naujienos iš Lietuvos miestų ir regionų, specialūs tyrimai ir komentarai, verslo, sporto, pramogų naujienos ir apžvalgos, kriminalai.

Naudotis duomenų bazėmis galima tik iš bibliotekoje esančių kompiuterių, dėl prisijungimo ar kilus klausimams kreipkitės į skaityklos darbuotojus.

Bibliotekoje taip pat yra sudarytos puikios galimybė naudotis BNS portalu bei Lietuvos teisinės informacijos duomenų baze „Infolex“.

  • BNS („Baltic News Service“) – didžiausia Baltijos šalių naujienų agentūra, teikianti svarbiausias politikos, verslo, kultūros ir kitų sričių naujienas iš Lietuvos ir viso pasaulio.
  • „Infolex“ – teisės portalas, teisinių žinių ir naujienų tinklavietė, elektroniniai produktai. Čia rasite LR įstatymus, LR institucijų nutarimus, teisės aktus, kodeksus, teismų sprendimus, nutartis ir t.t.

Daugiau bibliotekoje prenumeruojamų duomenų bazių ieškokite čia.

Laukiame susidomėjusiųjų Vokiškų leidinių bei Periodikos skaityklose bibliotekos darbo metu.

Informatyvaus naršymo!

Į viršų