Pradžia

Kviečiame skaityti Lietuvos naujienų agentūros ELTA žinias

Atnaujinta: 2023-02-10
Pradžia

2023 m. Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje kviečiame skaityti Lietuvos naujienų agentūros ELTA žinias.  

ELTA  – vienintelė nepriklausoma nacionalinė naujienų agentūra Lietuvoje, kuri pirmoji praneša, kokie įvykiai numatomi Lietuvoje, kuo prieš kelerius metus ar šimtmečius konkreti diena buvo svarbi Lietuvai ir pasauliui, ką rašo šalies ir pasaulio spauda. Tai naujienų agentūra, skelbianti svarbiausias politikos, verslo, sporto, kultūros ir kitų sričių naujienas iš Lietuvos ir pasaulio. 

Eltos paruoštas naujienas kasdien skelbia portalai, radijo stotys, televizijos, nacionalinės, regioninės ir rajoninės žiniasklaidos priemonės, užsienio naujienų agentūros. Prie pagrindinio naujienų srauto kasdien jungiasi Prezidento kanceliarija, Vyriausybė, Seimas, ministerijų ir kitų valstybės įstaigų tarnautojai, diplomatinių atstovybių Lietuvoje ir užsienyje darbuotojai, šalies ir užsienio verslo įmonių ir organizacijų vadovai, darbuotojai, privatūs vartotojai. 

Eltos fotobanke yra daugiau nei milijonas archyvinių nuotraukų iš Lietuvos ir pasaulio. Ilgą laiką ELTA buvo vienintelė fotometraštininkė Lietuvoje, jos kruopščiai kauptas fotoarchyvas ypač vertingas tiek šalies, tiek užsienio žiniasklaidai, įvairioms institucijoms, enciklopedijoms, istorijos tyrinėtojams, privatiems asmenims. 

Prieiga prie agentūros ELTA naujienų galima tik bibliotekoje. Kilus klausimams kreiptis: tel. (8 46) 410345 arba el. paštu info@klavb.lt

Kitas bibliotekos prenumeruojamas duomenų bazes rasite čia: https://bit.ly/3IgzcrP

Informaciją parengė Violeta Pocienė (Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka). 

Į viršų