Pradžia

Kviečiame apsilankyti Vilijos Brazdeikienės autorinių darbų parodoje „Sirpsta spalvos“

Atnaujinta: 2024-05-21
Pradžia

Kviečiame apsilankyti Vilijos Brazdeikienės autorinių darbų parodoje „Sirpsta spalvos“. Eksponuojami kūriniai – tapyti tekstūrinės pastos pagalba, akrilu, todėl šie darbai yra iškilūs, matosi kitokia struktūra.

  • Parodos koordinatorė: Lina Štreimikienė
  • Parodos vieta: Spaudos skaitykla, 2 aukštas
  • Paroda veiks: iki birželio 10 dienos

---

Apie parodos autorę:

Gimiau 1963 m. gruodžio 4 d. Kelmės rajone. Vaikystėje visada atkreipdavau dėmesį į meną. Įsivaizduodavau mintyse, kad meną kuriu pati. Gyvenimas pasuko kitos profesijos link. Baigiau Tytuvėnų žemės ūkio technikumą. Toli gražu nieko bendro specialybė neturėjo su menu. Atvykau gyventi į Mosėdžio miestelį (Skuodo r.). Piešimas liko svajone, tačiau laiko nebuvo svajones įgyvendinti. Ištekėjusi pamėginau piešti, tačiau gavusi kritikos iš draugių – nustojau. Likimas nuvedė į Plungę. 45-erių metų sukakties proga gavus iš nuostabaus kolektyvo rožių kilo noras išsaugoti prisiminimus. Padrąsinantys žodžiai įkvėpė vėl mėginti piešti.

Mėgstu išbandyti visokias piešimo technikas, mokytis iš klaidų ir priimu kritiką, pastebėjimus, patarimus. Idėjų ieškau internete, kūryboje įdedu visą savo širdį ir įsivaizdavimą, ką noriu padaryti kitaip.

Dar patinka fotografuoti ir vaizdą perteikti ant drobės, ant popieriaus. Šia paroda noriu įkvėpti ir Jus. Darykite tai, kas Jums teikia laimės, išpildykite svajones. Nepasiduokite abejonėms, kad nepavyks, nemokate, nesugebate. Kritiką priimkite kaip pamoką, kaip aš priimu. Kviečiu stebėti, kokius darbelius sukūriau, ateityje dar sukursiu.

Detaliau su Vilijos kūryba galite susipažinti socialinėje paskyroje „Sirpsta spalvos“.

Į viršų