Pradžia

Delspinigiai

Pradžia

Suprantame, kad gyvenime pasitaiko visokių situacijų, ne visada prisimename, prasitęsti pasiskolintų leidinių grąžinimo termino ar laiku juos grąžinti. Pasibaigus numatytam grąžinimo terminui pradedami skaičiuoti delspinigiai – 0,02 ct už kiekvieną pasiskolintą leidinį ir kiekvieną uždelstą dieną

Norime atkreipti dėmesį, kad nesumokėjus delspinigų, negalėsite pasiskolinti naujų leidinių, net jei grąžinsite tuos leidinius, už kuriuos buvo paskaičiuoti delspinigiai.

Norėdami sužinoti tikslią delspinigių sumą, kreipkitės į bibliotekos darbuotojus.

Sumokėti delspinigius galite jums patogiu būdu:

  • Atvykus į biblioteką Registratūroje (kortele arba grynaisiais pinigais)
  • Banko pavedimu į bibliotekos sąskaitą  LT487300010002330102 AB „Swedbank“.

Primename, kad dauguma leidinių skolinama 37 kalendorinėms dienoms, su galimybe prasitęsti skolinimo terminą 2 kartus, jei jo nėra rezervavęs kitas skaitytojas. Itin paklausiems leidiniams, žaidimams nustatyti trumpesni grąžinimo terminai. Prasitęsti leidinius galima atvykus į biblioteką, telefonu el. paštu arba prisijungus prie bibliotekos el. katalogo Mano srities.

Jūsų patogumui prie bibliotekos vartų ir PC „Akropolyje“ įrengtos leidinių grąžinimo dėžės. Prie bibliotekos vartų įrengta grąžinimo dėžė veikia bibliotekos nedarbo metu (19–10 val.).