Pradžia
Renginys

ŽENKLAI: SPALVOTOS CHEMIGRAMOS DIRBTUVĖS | VADOVAS GINTAS KAVOLIŪNAS

2022 Birželio 10 d. 15:00—17:00 Vidinis kiemelis
Pradžia
*photo*
Birželio 10 d., penktadienį, 15 val. Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos vidiniame kiemelyje (prie Baltosios galerijos) vyks Ginto Kavoliūno vedamos kūrybinės dirbtuvės „Ženklai: spalvotosios chemigramos dirbtuvės“.
 
G. Kavoliūnas – Lietuvos fotomenininkas, VDA dėstytojas, VšĮ „Atviros fotografijos dirbtuvės“ vadovas, senųjų fotografijos technologijų tyrinėtojas.
Fotografinio popieriaus pagrindinė paskirtis – fiksuoti ir išryškinti jam siunčiamus šviesos ženklus. Tačiau pakeitus aplinkybes ir apdorojimo technologijas, popierius gali neteisingai priimti jam siunčiamą šviesos informaciją. Dėl to įvyksta netikėti ir sunkiai prognozuojami neatitikimai, tam tikrų ženklų neteisingas ir netikslus interpretavimas. Tai gali būti priimama kaip klaida arba kaip eksperimentinės kūrybos rezultatas. Viskas priklauso tik nuo autoriaus pozicijos ir požiūrio. Kviečiame eksperimentuoti su senomis fotografijos medžiagomis, fotopopieriumi, ryškalais, tirpalais ir kt. chemija ieškant savojo varianto iš šviesos siunčiamų signalų formuojantis vizualiai kalbai – fotografijai.
 
Kūrybinio užsiėmimo trukmė – iki 2 val. Pageidaujamas dalyvių amžius nuo 16 m.
Lauksime jūsų!
 
Rėmėjai: LKT, VDA, VšĮ „Atviros fotografijos dirbtuvės“
 
Į viršų