Pradžia
Renginys

Žaidimo „Įsivaizduok mane“ popietė

2023 Kovo 04 d. 10:00—13:00 Edukacinė erdvė
Pradžia
*photo*
Kovo 4 d. nuo 10 iki 13 val. bibliotekos Edukacinėje erdvėje (Herkaus Manto g. 9A) vyks žaidimo „Įsivaizduok mane“ (angl. „Imagine me“) popietė, kurios metu bus pristatomas žaidimas su galimybe patiems susikurti savo vizualinę tapatybę.
 
Apie žaidimą:
 
Kaip apibūdintumėte save ar kitą asmenį? Ar kada susimąstėte, kaip būtų galima vizualizuoti jūsų tapatybę? Tai nėra taip paprasta, tiesa?
Žaidimas „Įsivaizduok mane“ suteikia galimybę užuot vartojant žodžius ir klausimus, naudoti vizualizacijas, kad pradėtume prasmingą pokalbį apie savo tapatybę.
Žaidimą sudaro 99 kortelės, kurios autentiškai iliustruotos ir atspindi tam tikrą bruožą. Kortelės suskirstytos į tris grupes: asmenybės bruožai, charakterio bruožai ir spalvų bruožai. Šio žaidimo tikslas – iš 7 kortelių surinkti ir sukurti koliažą, atspindintį jūsų arba kito asmens vizualinę tapatybę.
Šį žaidimą galima žaisti įvairiose aplinkose. Jis taip pat gali būti naudingas įrankis saviugdos procese, nes jį galima žaisti ir vienam.
 

Apie žaidimo autorę:

Lisa den Teuling yra vizualinių koncepcijų kūrėja. Būdama savamokslė menininkė įvaldė daugybę skirtingų stilių ir technikų. Dėl to jos asmeniniai meno kūriniai įvairiapusiški ir novatoriški.

 
Renginys nemokamas.
Į viršų