Pradžia
Renginys

Verdenės Monikos Valkiūnaitės parodos „Savanos“ atidarymas

2024 Vasario 21 d. 17:30—18:30 Baltoji galerija
Pradžia
*photo*

Vasario 21 d.  17.30 val. Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje, Baltojoje galerijoje, atidaroma Vilniuje gyvenančios Verdenės Monikos Valkiūnaitės tapybos darbų paroda „Savanos“. Ekspozicijoje – spalvingos, tamsą ryškiu spinduliu skrodžiančios drobės. Autorė į šį optimistišką pasaulį kviečia visus, kurie ilgisi saulės ir šilumos, vaikiškai nekalto ir gal kiek naivoko buvimo. Ekspozicijoje – 30 ciklo „Savanos“ kūrinių, sukurtų per pastaruosius du metus. Šiuos savo kūrinius V. M. Valkiūnaitė jau pristatė Vilniuje ir Tartu (Estija). Klaipėdoje jos paroda veiks iki balandžio 20 d.


Verdenė Monika Valkiūnaitė (g. 1994). 2017–2018 m. Vilniaus dailės akademijoje, Monumentaliosios tapybos ir scenografijos katedroje, studijavo scenografiją (bakalauro pakopos studijos). 2018 m. pagal mainų programą scenografiją studijavo akademijoje Vienoje („Die Angewandte“, Universität für angewandte Kunst). Grįžusi tęsė studijas Vilniaus dailės akademijos Monumentaliosios tapybos ir scenografijos katedroje ir 2021 m. įgijo scenografijos magistro diplomą. 2018 m. kūrė scenografijas Kretingos vaikų ir jaunimo teatro–studijos „Atžalynas“ spektakliams, 2019 ir 2021 m. – Klaipėdos lėlių teatro pastatymams. Nuo 2015 m. dalyvauja grupinėse parodose, surengė septynias personalines parodas. Gyvena ir dirba Vilniuje.


Informuojame, kad renginio metu gali būti fotografuojama ir filmuojama. Renginio dalyviai gali būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie bus skelbiami socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje.
Į viršų