Pradžia
Renginys

Vasaros lauko skaityklos atidarymas

2024 Birželio 04 d. 10:00—19:00 Saulės laikrodžio kiemelis
Pradžia
*photo*
Birželio 4 d. kviečiame pradėti karštąjį sezoną bibliotekos Saulės laikrodžio kiemelyje, kur atidarysime vasaros lauko skaityklą!
 
Programa:
  • 10:00 val. Mažuosius lankytojus linksmins Pepė Ilgakojinė
Rubino vaikai kviečia į Vasaros lauko skaityklos atidarymo šventę! Renginio metu svečiuosis Pepė Ilgakojinė, ji kvies pasinerti į nuotykius su smagiomis veiklomis, kurios išjudins net pačius rimčiausius šventės dalyvius. Susitikimo metu pūsime autobuso dydžio muilo burbulus, kursime bibliotekos plakatą, šoksime, žaisime ir laimėsime šaunius prizus!
Registracija: telefonu 341 726 arba el. paštu vaikams@klavb.lt
 
  • 12.30 val. Klaipėdos policijos pareigūnai pristatys policininko profesiją
Renginio metu pareigūnai supažindins su šios profesijos iššūkiais ir galimybėmis bei papasakos apie darbe naudojamas specialiąsias priemones bei supažindins su stojimo į Lietuvos policijos mokyklą sąlygomis ir reikalavimais.
Registracija: telefonu 341 726 arba el. paštu vaikams@klavb.lt
 
  • 14:00 val. Gyvūnų globos namai „Linksmosios pėdutės“ pristatys savo veiklą ir linksmuosius draugus – keturkojus gyventojus
Všį „Linksmosios pėdutės” atstovai plačiau supažindins su gyvūnų prieglaudos idėja ir kasdienybe, papasakos, kaip gimsta laimingos istorijos. Renginio metu bus galima užduoti klausimus prieglaudos steigėjai ir susipažinti su keliais prieglaudos šuniukais.
Registracija: telefonu 341 726 arba el. paštu vaikams@klavb.lt
 
  • 17:00 val. Konferencijų salė
    Trumpametražio filmo Dreamweave (liet. Svajonių pynimas) peržiūra ir susitikimas su kūrybine komanda.
Viktoras – aistringas literatūros studentas, norintis jausmus išsakyti savo gyvenimo meilei Emai. Veržiantis emocijoms jis prisėda rašyti poemą. Tačiau, jį užklumpa jausmų lavina, draskanti Viktorą iš vidaus. Viktoras patenka į nesibaigiantį baimių ratą. Nepasitikėjimas savimi, jausmas, jog nepritampi, atstūmimo baimė žaidžia su jauno vaikino protu. Ar jam pavyks įveikti šiuos jausmus ir prisipažinti Emai?
Renginys vyks anglų kalba.
Renginio organizatorius: LCC tarptautinis universitetas
 
Nuo birželio 4 d. bibliotekos kiemelyje rasite ŽAISLŲ MAINŲ NAMELĮ. Namie prisikaupė žaislų? Atnešk juos į biblioteką ir surasime jiems naujus šeimininkus. Tvarkingi žaislai lauks mylinčių namų, o namelis – naujųjų gyventojų.
 
_____________
 
Informuojame, kad renginių metu gali būti fotografuojama ir filmuojama. Renginio dalyviai gali būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie bus skelbiami socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje. 
Į viršų