Pradžia
Edukacija

Užsiėmimas „Šokiai su kūdikiais“

2021 Rugpjūčio 07 d. 14:00—15:00 Nidos skaitykla
Pradžia
*photo*

Rugpjūčio 7 d. 14 val. Nidoje įsikūrusioje „Menų zonoje“ vyks edukacinis užsiėmimas „Šokiai su kūdikiais“.

Kūdikiai myli šokį, ypač tuomet, kai mato šokančius savo tėvus. Šokis yra viena puikiausių priemonių, kuri padeda auginti ir stiprinti pasitikėjimą savimi. Tik pagalvokite, kaip jausis jūsų vaikas sudėtingame paauglystės tarpsnyje, koks galėtų būti jo pasitikėjimas savimi, kai jau ankstyvoje vaikystėje bus patyręs šokio teikiamą naudą ir džiaugsmus. Jokia šokio patirtis nėra būtina, svarbiausia ateiti, o tuomet jau pati meilė savo vaikui ir gera nuotaika padės pajusti šokio su kūdikiu naudą. Užsiėmimą ves Family Lab Academy trenerė Indrė Neimantė.


Vasaros lauko skaitykla yra projekto „Augu su biblioteka“ dalis. Šiuo projektu šiltuoju metų laiku šeimos su vaikais iki 3 metų kviečiamos į kūrybinius užsiėmimus vasaros lauko skaityklose Klaipėdos miesto žaliosiose erdvėse bei Nidoje.

Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje numatoma sukurti vaikams iki 3 metų saugią žaidimų ir skaitymo erdvę bibliotekoje, kur šeimos bus kviečiamos skaityti vaikams nuo pat gimimo, bus rengiami knygų pristatymų, kūrybinių veiklų bei žinių apie ugdymą ciklas iki pat vėlyvo rudens. Projektą finansuoja Lietuvos Kultūros taryba.

Į viršų