Pradžia
Edukacija

Užsiėmimas „Kas važiuoja miesto gatvėmis?“

2021 Liepos 21 d. 11:00—12:00 Lauko skaitykla
Pradžia
*photo*

Vasaros lauko skaitykla Klaipėdos poilsio parke (Herkaus Manto g. 81) liepos 21 d. 11 val. mažuosius ir jų tėvelius kviečia į užsiėmimą „Kas važiuoja miesto gatvėmis?“

Family LAB Academy organizuojamai edukacijai registracijos nereikia.

Po užsiėmimo skaitykloje bus galima skaityti knygas, laikraščius ir žurnalus, skolintis leidinius į namus, žaisti stalo ir lauko žaidimus su visa šeima, susitikti nerūpestingiems pokalbiams prie kavos su draugais ir artimaisiais, pailsėti gamtos apsuptyje.


Vasaros lauko skaitykla yra projekto „Augu su biblioteka“ dalis. Šiuo projektu šiltuoju metų laiku šeimos su vaikais iki 3 metų kviečiamos į kūrybinius užsiėmimus vasaros lauko skaityklose Klaipėdos miesto žaliosiose erdvėse bei Nidoje.

Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje numatoma sukurti vaikams iki 3 metų saugią žaidimų ir skaitymo erdvę bibliotekoje, kur šeimos bus kviečiamos skaityti vaikams nuo pat gimimo, bus rengiami knygų pristatymų, kūrybinių veiklų bei žinių apie ugdymą ciklas iki pat vėlyvo rudens. Projektą finansuoja Lietuvos Kultūros taryba.

Į viršų