Pradžia
Edukacija

Užsiėmimas „Apie sveiką mitybą linksmai“

2021 Liepos 20 d. 10:00—10:45 Lauko skaitykla
Pradžia
*photo*

Vasaros lauko skaitykla Klaipėdos poilsio parke (Herkaus Manto g. 81) liepos 20 d. 10–10.45 val. mažuosius ir jų tėvelius kviečia į užsiėmimą „Apie sveiką mitybą linksmai“.

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro organizuojamos edukacijos metu vaikai susipažins su vaisių ir daržovių įvairove bei nauda. Žaidimų forma bus ieškoma sveikatai palankių maisto produktų. Atsižvelgiant į dalyvaujančių vaikų amžių, bus kalbama apie valgomus ir nevalgomus produktus bei taisyklingą valgymą (valgymo procesą).

Užsiėmimui registruokitės čia: https://bit.ly/3wNVl7z

Po užsiėmimų skaitykloje bus galima skaityti knygas, laikraščius ir žurnalus, skolintis leidinius į namus, žaisti stalo ir lauko žaidimus su visa šeima, susitikti nerūpestingiems pokalbiams prie kavos su draugais ir artimaisiais, pailsėti gamtos apsuptyje.


Vasaros lauko skaitykla yra projekto „Augu su biblioteka“ dalis. Šiuo projektu šiltuoju metų laiku šeimos su vaikais iki 3 metų kviečiamos į kūrybinius užsiėmimus vasaros lauko skaityklose Klaipėdos miesto žaliosiose erdvėse bei Nidoje.

Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje numatoma sukurti vaikams iki 3 metų saugią žaidimų ir skaitymo erdvę bibliotekoje, kur šeimos bus kviečiamos skaityti vaikams nuo pat gimimo, bus rengiami knygų pristatymų, kūrybinių veiklų bei žinių apie ugdymą ciklas iki pat vėlyvo rudens. Projektą finansuoja Lietuvos Kultūros taryba.

Į viršų