Pradžia
Renginys

PAAUGLIŲ LITERTŪROS FESTIVALIS „JUODA – BALTA“ | KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS SU RAŠYTOJA EGLE RAMOŠKAITE

2023 Gegužės 25 d. 12:00—13:00 Renginių salė
Pradžia
*photo*
Gegužės 25–26 dienomis Klaipėdoje vyks paauglių literatūros festivalis „Juoda – Balta“.
 
Į festivalio renginius kviečiami jaunuoliai galės pajusti literatūrą gyvai – susipažinti su rašytojais, dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse ir sužinoti, kad knygą ir jos istoriją galima nuoširdžiai pamilti.
______________________________________________________________________
Gegužės 25 d., ketvirtadienį, 12 val., kviečiame į Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos Renginių salę, kurioje įvyks rašytojos Eglės Ramoškaitės kūrybinės dirbtuvės.

Eglė Ramoškaitė – rašytoja, kūrybinio rašymo skatintoja. Eglė yra išleidusi tris skaitytojų pamiltas knygas, tarp kurių paaugliams ir jaunimui skirtas kūrinys „Ne tik geri, ne tik blogi“, tapo leidyklos „Alma littera“ paauglių ir jaunimo konkurso 2020 m. nugalėtoju. Naujausia rašytojos knyga „Draugyste mainais“ įtraukta į kasmetinį Lietuvos kultūros instituto rengiamą geriausių lietuviškų knygų vaikams katalogą anglų kalba „Best Lithuanian Books for Children and Young Adults 2021–2022”.

Eglės Ramoškaitės kūrybinės dirbtuvės „Rašytojo duonos pasimatavimas“ – vos per porą valandų padės sugeneruoti istorijos idėją, rašyti, patirti kūrybines kančias ir rasti būdų jų išvengti, taip pat pasidalinti savo kūryba su kitais ir... sulaukti pirmųjų atsiliepimų!
___________________________________________________________________________
Būtina išankstinė registracija:
El. paštu: vaikams@klavb.lt
Telefonu: 846341726
 
Projektas finansuojamas Europos Solidarumo Korpuso lėšomis.
Į viršų