Pradžia
Renginys

Kūrybinio rašymo dirbtuvės pradedantiesiems

2024 Vasario 19 d. 17:00—19:00 Gerlacho palėpė
Pradžia
*photo*
Vasario 19 d., 17.00 val. bibliotekos Gerlacho palėpėje vyks kūrybinio rašymo dirbtuvės pradedantiesiems – kūrybinio rašymo teorija ir praktika, subalansuota jauniesiems (ne amžiaus, o rašymo patirties prasme) rašytojams, tekstų kūrėjams.
Dirbtuvių autorė Sandra Romienė pristatys, kas yra kūrybinis rašymas, svarbiausius kūrybinių tekstų elementus, atskleis, kaip susikurti rašymo rutiną, išvengti kūrybinių blokų. Išgirstas žinias dalyviai įtvirtins atlikdami praktines užduotis.
 
Sandra Romienė – rašytoja, turinio redaktorė, skaitytoja. Kūrybinis rašymas, kaip pati sako, jai yra malonumas, darbas, kelionė, kurioje sukauptomis žiniomis ir praktika dalinasi su jaunaisiais rašytojais konsultacijų, dirbtuvių metu.
Kūrybinis rašymas padeda komunikuoti, perteikti žinias, atskleisti jausmus, papasakoti istoriją. Geresni pasakojimo įgūdžiai leidžia lengviau bendrauti, stiprina pasitikėjimą savimi. Bendrystės jausmas įkvepia veikti, motyvuoja rašyti, kurti.
 

 
Informuojame, kad renginio metu gali būti fotografuojama ir filmuojama. Renginio dalyviai gali būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie bus skelbiami socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje.
Į viršų