Pradžia
Edukacija

Kūrybinės dirbtuvės su rašytoja Kotryna Zyle

2021 Rugsėjo 11 d. 13:30—15:00 Vaikų sk. abonementas
Pradžia
*photo*

Animacijos ir videožaidimų festivalio BLON – ir Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje! Rugsėjo 11 d. 13.30–15 val. vyks animuotų knygų viršelių dirbtuvės su Kotryna Zyle.

Ar įmanoma šimtmečius gyvavusių sakmių siužetus perkelti į daugiabučių laiptines, troleibusų stoteles ir SMS žinučių turinį? Ar jos gali virsti siaubo istorijomis? O gal visada ir buvo? Ar sakmes sekdavo tik vaikams? Edukacijos metu sužinosime, kaip atrodo knygos gimimo užkulisiai, kokių paslapčių turi autoriai, o galiausiai pagal K. Zylės istorijų gamybos receptą iškepsime po savo siaubo istoriją ir suanimuosime knygos viršelį naudodamiesi sustabdyto kadro technika.

Dirbtuvių trukmė – iki 1,5 val., rekomenduojama 7–12 m. vaikams. Būtina išankstinė registracija: https://forms.gle/MrMKQfPzrcYXtgRE6. Vietų skaičius ribotas.

Zylė mitologijos temomis rašanti vaikų ir jaunimo knygų autorė ir iliustruotoja, įvairių literatūrinių projektų sumanytoja. Save ji vadina „visokių būtybių atstove spaudai“. Kotryna baigė Vilniaus dailės akademiją, grafinio dizaino magistrantūrą, yra Lietuvos rašytojų sąjungos narė.

Autorės knygos yra pelniusios įvairių nominacijų, premijų ir apdovanojimų, dvi jų – įkvėpusios spektaklius („Būtybės“ Nacionaliniame Kauno dramos teatre ir „Milžinas mažylis“ Kauno miesto kameriniame teatre).

Į viršų