Pradžia
Renginys

Jaunimo galimybių mugė

2023 Lapkričio 10 d. 11:00—16:00 Baltoji galerija
Pradžia
*photo*
Lapkričio 10 d. 11–16 val. bibliotekos pirmame aukšte ir Baltojoje galerijoje (II a.) vyks JAUNIMO GALIMYBIŲ MUGĖ!
 
Mugės metu dalyviai susipažins su įvairiomis Klaipėdos organizacijomis ir įstaigomis bei turės galimybę išgirsti motyvuojančias lektorių iš Klaipėdos universiteto, Lietuvos verslo kolegijos, Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro, SMK Aukštosios mokyklos paskaitas.
 
Mugės dalyviai:
Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras;
Lietuvos raudonojo kryžiaus draugija Klaipėdos skyrius;
Rotaract Klaipėda;
Klaipėdos valstybinė kolegija;
Lietuvos verslo kolegija;
SMK Aušktoji mokykla;
Klaipėdos universitetas;
Lietuvos moksleivių sąjunga Klaipėdos skyrius;
Lietuvos jūrų muziejus;
Jaunimo linija;
Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras;
Jaunimo užimtumo skyrius;
Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras;
Klaipėdos miesto sveikatos biuras;
Mano miestas Klaipėda;
Asmenybės ugdymo kultūros centras;
Klaipėdos miesto savivaldybė;
Klas;
Jaunimo reikalų taryba.
 
 
Jaunimo galimybių mugės metu vyks susitikimai ir su žinomais menininkais, kūrėjais, visuomenės veikėjais. Apie jaunimo psichologinę sveikatą ir savižudybes diskutuos žinomas Lietuvos teatro ir kino aktorius, laidų vedėjas, muzikantas Dominykas Vaitiekūnas. Dalyviai taip pat galės susitikti ir su menininku Pijumi Čikausku, dar kitaip žinomu kaip PIDŽINAS. Pijui artima švietėjiška veikla: organizuoja kūrybines dirbtuves, kuria bendruomenę gatvės menu besidomintiems žmonėms. Naujausias Pijaus kūrybinis projektas Klaipėdoje – gatvės meno parkas „Artojo6”, kuriame susijungia vizualinė ir performatyvioji kūryba. Renginiai vyks bibliotekos Konferencijų salėje (I a.).
 
 
Renginys yra projekto „Kūrybinė laboratorija: pažintis, įkvėpimas, pokytis“ dalis, kurį finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė.
 
Informuojame, kad renginio metu gali būti fotografuojama ir filmuojama. Renginio dalyviai gali būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie bus skelbiami socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje.
Į viršų