Pradžia
Renginys

IX Klaipėdos knygų mugės spalio 2 d. programa

2021 Spalio 02 d. 11:00—21:00 Bibliotekoje
Pradžia
*photo*

Projekto „Literatūros vertimų virtuvė“ baigiamasis renginys. Vertimų skaitymai

Laikas: 11 val.

Vieta: Konferencijų salė, I a.

Dalyviai: Irena Aleksaitė, Agnieszka Rembiałkowska, Jūratė Petronienė, Juozas Šikšnelis

Istorijų pasakojimo žodžiu dirbtuvės „Mano šeimos istorija“. Užsiėmimas su Milda Varnauskaite

Laikas: 11 val. (trukmė – 3 val.)

Vieta: Periodikos skaitykla, II a. 

Dalyviai: Milda Varnauskaitė

Registracija: el. paštu erdve@klavb.lt arba (8 46) 412 532

Renginys „Viena knygelė mažyliams ir trys jos skaitymo būdai“

Laikas: 11 val. 

Vieta: Vaikų literatūros abonementas, Renginių salė, II a. 

Dalyviai: Indrė Zalieckienė

Registracija: el. paštu vaikams@klavb.lt arba tel. (8 46) 341 726

Albumo „Geriausios XXI a. lopšinės – tėčių“ pristatymas

Laikas: 12 val.

Vieta: Audioteka, II a. 

Dalyviai: Linas Švirinas

Diskusija apie privalomą literatūros programą „Kam reikalingas Homeras?“ 

Laikas: 13 val.

Vieta: Konferencijų salė, I a. 

Dalyviai: Darius Kuolys, Elžbieta Banytė, Viktorija Šeina-Vasiliauskienė, Lilija Bručkienė, Nijolė Bartašiūnienė, Arnoldas Kazimierėnas

Knygos „Begemoto godos“ pristatymas su padainavimais

Laikas:13 val.

Vieta: Vaikų literatūros abonementas, Renginių salė, II a. 

Dalyviai: Vytautas V. Landsbergis, Agnė Aleksiejūnaitė-Puslienė, Viktorija Krikščiūnaitė, Gintarė Šeduikytė

Registracija: el. paštu vaikams@klavb.lt arba tel. (8 46) 341 726.


Juozo Šikšnelio knygos „Ištvermės slenkstis“ pristatymas

Laikas: 14 val.

Vieta: Konferencijų salė

Dalyviai: Juozas Šikšnelis, Vytautas Čepas, Marijus Šidlauskas, Vilius Gužauskis

Renginys „Kodėl lempos?“

Laikas: 14 val.

Vieta: Audioteka, II a. 

Dalyviai: Dalius Ražanas

Diskusija „Posūkio taškai miesto istorijoje“

Laikas: 15 val.

Vieta: Periodikos skaitykla, II a.

Dalyviai: Vasilijus Safronovas, Vygantas Vareikis

Renginys „Performansas kaip socialinė / meninė žinutė“

Laikas: 15 val.

Vieta: Konferencijų salė, I a. 

Dalyviai: Sondra Simana, Martynas Jankevičius, Ieva Rutė, Minvydas Simanaitis

Renginys „Pažiūrėkim, kas kaip miega!“

Laikas: 15 val.

Vieta: Vaikų literatūros abonementas, Renginių salė, II a.

Dalyviai: Inga Dagilė

Registracija: el. paštu vaikams@klavb.lt arba tel. (8 46) 341 726

Edukacija „Knygos ženklai“

Laikas: 15 val.

Vieta: Vaikų literatūros abonemento laisvalaikio erdvė

Dalyviai: Valdemara Butkevičienė

Registracija: el. paštu erdve@klavb.lt arba tel. (8 46) 412 532

Diskusija „Įamžinimas, (ne)menas ir (ne)politika“

Laikas: 16 val.

Vieta: Konferencijų salė, I a. 

Dalyviai: Rasa Antanavičiūtė, Algirdas Bosas, Rasa Grybaitė, Saulė Mažeikaitė-Teiberė

Renginys „Poetinė dramaturgija ir jos variacijos“

Laikas: 16 val.

Vieta: Periodikos skaitykla, II a.

Dalyviai: Jūratė Sučylaitė, Gitana Gugevičiūtė, Nijolė Kepenienė, Dainius Sobeckis

Renginys „Laisvė kurti“

Laikas: 16 val.

Vieta: Audioteka, II a. 

Dalyviai: Donatas Tamošiūnas

Duetai: Valdas Papievis ir Vytautas Bikulčius

Laikas: 17 val.

Vieta: Konferencijų salė, I a.

Dalyviai: Valdas Papievis, Vytautas Bikulčius

Asmeninės pasakojimo meno programos: Mildos Varnauskaitės „Mėlynabarzdis kaimynas“ ir Gintės Jokubaitienės „Senmergė ir varlė“

Laikas: 17 val.

Vieta: Periodikos skaitykla, II a. 

Dalyviai: Milda Varnauskaitė, Gintė Jokubaitienė

Teatrinė edukacija „Lėlių teatro magija“

Laikas: 17 val.

Vieta: Vaikų literatūros abonementas, Renginių salė, II a.

Dalyviai: Renata Kutaitė-Raudonienė, Aušra Bakanaitė, Paulius Vendelis

Registracija: el. paštu vaikams@klavb.lt arba tel. (8 46) 341 726

Skaitymų vakaras „Aš pažinau karalių tavyje“

Laikas: 17 val.

Vieta: Galerija 3A, III a. 

Dalyviai: Edita Miravičiūtė ir moksleiviai

Renginys „Būti šalia: ne tik apie Edžio Jurčio fotografiją“

Laikas: 18 val.

Vieta: Konferencijų salė, I a. 

Dalyviai: Edis Jurčys, brolis Benediktas, Danguolė Ruškienė, Sondra Simana

Apeirono teatro spektaklis „Nekaltas prasidėjimas“

Laikas: 19 val.

Vieta: Galerija 3A, III a.

Dalyviai: Ričardas Bartašius, Greta Gudelytė, Eglė Kazickaitė

 

Parodos

Jaunųjų kūrėjų festivalio ,,Literatūrinės slinktys 2021“ paroda

Laikas: rugsėjo 13–spalio 5 d.

Vieta: Galerija 13L, II a.

Suomijos kaligrafijos draugijos narių darbų paroda „Laiškai kaip brangakmeniai“

Laikas: rugsėjo 15–spalio 8 d. 

Vieta: Galerija 3A, III a. 

 

Baigiamasis renginys

Edžio Jurčio fotografijų parodos „Būties nerimas“ atidarymas

Laikas: spalio 8 d. 17.30 val.

Vieta: Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro Parodų rūmai (Didžioji Vandens g. 2)

Dalyviai: Edis Jurčys, Danguolė Ruškienė

 

Plačiau: www.kkm.lt

Į viršų