Pradžia
Edukacija

I. Neimantės paskaita tėvams kartu su mažyliais „Kaip augti drauge su vaiku? Patarimai tėvams kokybiškam laikui kartu“

2021 Spalio 21 d. 16:00—17:00 Renginių salė
Pradžia
*photo*

Kiek laiko iš tiesų reikia praleisti su savo vaikais? Svarbi kiekybė ar kokybė? Susitikimo metu kalbėsime, koks laikas namuose yra kokybiškas? Ką jis duoda vaikams ir tėvams? Kodėl jis toks svarbus vaiko raidai? Kaip suderinti visų šeimos narių poreikius? Nuo ko pradėti formuoti įprotį leisti su vaikais laiką kokybiškai, įdomiai ir smagiai?

Spalio 21 d. 16 val. Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje (Renginių salėje, II a.) vyks paskaita tėvams kartu su mažyliais iki 3 metų, kurią ves lektorė, edukologė, visuminio šeimos ugdymosi akademijos „Family Lab Academy“ mokytoja Indrė Neimantė.

Kviečiame atvykti ir klausytis paskaitos kartu su savo mažyliais! Jiems paruošime saugią žaidimų erdvę.

Paskaita bus filmuojama ir vėliau transliuojama bibliotekos „Facebook“ paskyroje.

I. Neimantės paskaita tėvams – tai trečioji paskaitų ciklo, skirto tėvams, auginantiems vaikus iki 3 metų, dalis. Siekdami suteikti jaunoms šeimoms žinių apie kūdikių ir vaikų ugdymą nuo spalio 7 d. kiekvieną ketvirtadienį Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje vyks paskaitos apie vaikų iki 3 metų ugdymą, sėkmingą socialinę, emocinę, kalbinę, fizinę ir pažintinę raidą. Tikimės, kad paskaitos jaunoms šeimoms suteiks žinių ir pasitikėjimo, bendrystės jausmo.

Paskaita nemokama, būtina registracija. Registracijos forma: https://bit.ly/2YV7XPy.

Dalyvavimas tik su galimybių pasu. Renginio metu būtina dėvėti apsauginę veido kaukę.

Paskaitos yra projekto „Augu su biblioteka“ dalis. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Į viršų