Pradžia
Renginys

Gintarės Lazdauskės paskaita „Svajonių atostogos turint ribotą biudžetą“

2024 Vasario 01 d. 17:00—18:00 Konferencijų salė
Pradžia
*photo*
Vasario 1 d. 17 val. bibliotekos Konferencijų salėje vyks tinklaraščio keliaukzuikiu.lt autorės Gintarės Lazdauskės paskaita „Svajonių atostogos turint ribotą biudžetą“.
Paskaitoje autorė atskleis gudrybes, kaip planuojant savarankišką kelionę sutaupyti ir patirti neįtikėtinų įspūdžių. Taip pat susitikimo metu išgirsite daugiau apie įvairias strategijas nuo kelionės planavimo iki apgyvendinimo ar transporto pasirinkimo, maitinimo išlaidų kontrolės ir vietinės kultūros tyrinėjimo.
_____
Gintarė Lazdauskė – tinklaraščio keliaukzuikiu.lt ir instagram paskyros @Keliaukzuikiu autorė. Gintarė savarankiškų kelionių metu yra aplankiusi 36 šalis, paruošusi daugybę kelionės planų ir sukupusi didelę patirtį, kaip keliauti pigiai ir komfortiškai. Savo kelionių patirtimi dalinasi socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje ir televizijoje.
 
Renginys – nemokamas.
 
Organizuojama bendradarbiaujant su Amerikos ambasada Lietuvoje. 
_____
Informuojame, kad renginio metu gali būti fotografuojama ir filmuojama. Renginio dalyviai gali būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie bus skelbiami socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje.
Į viršų