Pradžia
Renginys

Frankofonijos klubo „Bonjour de France!“ susitikimų ciklas 2022-aisiais

2022 Sausio 05 d. 17:00—18:00 Audioteka
Pradžia
*photo*

Bonne année 2022! Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje tęsiamas frankofonijos klubo „Bonjour de France!“ renginių ciklas. Laukiama prancūzų kalbą mėgstančių ir ja kalbančių klaipėdiečių.

Frankofonijos klubas sveikina su 2022-aisiais ir kviečia į pirmąjį klubo susitikimą sausio 5 d. 17 val. bibliotekos Audiotekoje (II a.). Naujųjų metų pažadus ir tikslus aptarsime su Prancūzų instituto Lietuvoje stažuotoju Richard Sassier. Susitikimas vyks anglų ir prancūzų kalbomis.

Tikimasi, šis renginių ciklas suteiks daugiau žinių apie Prancūziją, jos kultūrą, be to, tai nuostabi proga praplėsti akiratį, susipažinti su naujais žmonėmis, pamilti šį kraštą.

Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešajai bibliotekai bendradarbiaujant su Prancūzų institutu Lietuvoje į biblioteką atvyksta R. Sassier – instituto stažuotojas iš Prancūzijos. R. Sassier kilęs iš Normandijos. Universitete studijavo anglų kalbą, o savo gimtosios kalbos jis gali mokyti ir kitus. Sukaupęs nemažą patirties bagažą R. Sassier atvyksta supažindinti su prancūzų kalba ir kultūra.

Dalyvavimas tik su galimybių pasu. Renginio metu būtina dėvėti apsauginę veido kaukę.

Į viršų