Pradžia
Renginys

Frankofonijos klubo „Bonjour de France!“ susitikimas

2021 Lapkričio 17 d. 16:00—17:00 Audioteka
Pradžia
*photo*

Bibliotekoje vyksta frankofonijos klubo „Bonjour de France!“ renginių ciklas. Laukiama prancūzų kalbą mėgstančių ir ja kalbančių klaipėdiečių.

Ar žinojote, kad lapkričio 11 d. Prancūzijoje minima Jour d'armistice (Paliaubų diena)? Ši diena žymi Pirmojo pasaulinio karo pabaigą, kai Kompjeno miške pasirašyta sutartis tarp Vokietijos ir su ja kovojusių sąjungininkių valstybių. Prancūzų instituto Lietuvoje stažuotojas Richard Sassier kviečia susipažinti su Jour d'armistice minėjimo tradicijomis bei kitomis valstybinėmis šventėmis Prancūzijoje.

Frankofonijos klubo „Bonjour de France!“ susitikimas vyks lapkričio 17 d. 16 val. bibliotekos Audiotekoje (II a). Registracija būtina: https://forms.gle/DDxyQAzsuH479A5R8.

Tikimasi, kad šie renginiai suteiks daugiau žinių apie Prancūziją, jos kultūrą, be to, tai nuostabi proga praplėsti akiratį, susipažinti su naujais žmonėmis, pamilti šį kraštą.

Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešajai bibliotekai bendradarbiaujant su Prancūzijos institutu Lietuvoje į biblioteką atvyksta R. Sassier – instituto stažuotojas iš Prancūzijos. R. Sassier kilęs iš Normandijos. Universitete studijavo anglų kalbą, o savo gimtosios kalbos jis gali mokyti ir kitus. Sukaupęs nemažą patirties bagažą R. Sassier atvyksta supažindinti su prancūzų kalba ir kultūra.

Dalyvavimas tik su galimybių pasu. Renginio metu būtina dėvėti apsauginę veido kaukę.

Į viršų