Pradžia
Filmo peržiūra

Filmo „VARAU Į MIESTĄ“ peržiūra ir susitikimas su filmo kūrėja ir herojais

2024 Liepos 10 d. 18:00—19:30 Konferencijų salė
Pradžia
*photo*
Liepos 10 d. 18 val. bibliotekos Konferencijų salėje vyks eksperimentinio meninio dokumentinio filmo „Varau į miestą“ peržiūra.
Ar mes gyvename mieste, ar miestas gyvena mumyse? Man miestas – ne namai, gatvės, medžiai, ne vieta, o žmonės. Klaipėda, miestas prie jūros, dažnai vilniečių ir kauniečių akimis, atrodo, kaip provincija, turinti unikalią specifiką. Tai – uostas, kultūros židinys, apsuptas nuostabios gamtos – parkų, pušynų, jūros.
Idėja, kurti filmą apie Klaipėdą, atėjo natūraliai. Važiuodama į miestą ar į gamtą mieste (į parkus, į Smiltynę) fiksavau unikalius Klaipėdos vaizdus, gamtą, žmones, veidus, įvykius, kultūrinius renginius. Maži video fragmentai, kaip mozaika, susidėjo į trumpo metro filmą. Filmo tikslas – savitai, „iš vidaus“ atskleisti miesto estetiką, miesto ritmą, gyvenimą, jo pulsą.
 
Renginio moderatorė – Algina Vainilavičienė.
Filmo autorė – Ingrida Mockutė-Pocienė.
Filmo herojai: Kęstutis Balčikonis, Remigijus Treigys, Roma Kačinskaitė, Vilma Talmontaitė, Monika Kavaliauskaitė, Barbora Tallat-Kelpšaitė, Audronė Zalumskienė.
Filmo trukmė: 15 min. 57 sek.
Filmas sukurtas igyvendinant projektą „ĮELEKTRINIMAS. KLAIPĖDOS KULTŪROS TINKLAI“.
 
Projektą įgyvendina Asociacija „Klaipėdos kultūros bendruomenė“
Projekto partneris Klaipėdos bendruomenių asociacija (KBA).
Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.
 
Renginys nemokamas
_________________
Informuojame, kad renginio metu gali būti fotografuojama ir filmuojama. Renginio dalyviai gali būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie bus skelbiami socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje.
Į viršų