Pradžia
Edukacija

E. Vareikytės paskaita „Vaikų emocijos: kaip padėti sau ir vaikui jose išbūti?“

2021 Lapkričio 25 d. 16:00—17:00 Renginių salė
Pradžia
*photo*

Lapkričio 25 d. 16 val. bibliotekos Renginių salėje (II a.) vyks paskaita tėvams kartu su mažyliais iki 3 metų, kurią ves „Miško mokyklos“ mokytoja Emilija Vareikytė.

Tėvai kasdien susiduria su skirtingais emociniais iššūkiais. Paskaitos metu kalbėsime, kaip padėti sau ir vaikui, kai vaiką užplūsta emocijos, bei ką daryti, jog šių iššūkių būtų kiek įmanoma mažiau.

E. Vareikytės paskaita tėvams – tai aštuntoji paskaitų ciklo, skirto tėvams, auginantiems vaikus iki 3 metų, dalis. Siekdami suteikti jaunoms šeimoms žinių apie kūdikių ir vaikų ugdymą nuo spalio 7 d. iki gruodžio 9 d. kiekvieną ketvirtadienį Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje vyksta paskaitos apie vaikų iki 3 metų ugdymą, sėkmingą socialinę, emocinę, kalbinę, fizinę ir pažintinę raidą. Tikimės, kad paskaitos jaunoms šeimoms suteiks žinių ir pasitikėjimo, bendrystės jausmo.

Paskaita bus filmuojama ir vėliau transliuojama bibliotekos „Facebook“ paskyroje.

Būtina registracija. Vietų skaičius ribotas!  Registracijos forma: https://bit.ly/2ZbtkfH. Dalyvavimas tik su galimybių pasu. Renginio metu būtina dėvėti apsauginę veido kaukę.

Paskaitos yra projekto „Augu su biblioteka“ dalis. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Į viršų