Pradžia
Koncertas

Aštuoneri metai draugystės su kanklėmis. Į koncertą kviečia Vilnė Simanaitytė

2024 Gegužės 20 d. 17:30—19:00 Muzikos ir scenos menų skaitykla
Pradžia
*photo*
Gegužės 20 d., 17.30 val. kanklininkė Vilnė Simanaitytė kviečia į bibliotekos Muzikos ir scenos menų skaityklą, paklausyti banguojančios kanklių muzikos. Tai instrumentas, kuris reikalauja rankų, proto ir širdies dermės. Jo skambesys primena vandens tekėjimą, perkelia žmogaus mintis į nerealaus keisto pasaulio aplinką. Vilnė sako, kad tai jos paskutinis koncertas kaip profesionalios kanklininkės, nes baigus J. Karoso muzikos mokyklą, kankles išsitraukus tik laisvą minutę. Bent jau dabar taip galvoja. Noras pasidalinti muzika su platesne auditorija - tai tarsi užbaigos, taško padėjimo momentas, po kurio atsivers nauji horizontai. Bet muzika amžina. Ji išliks.
Kanklėmis gros Klaipėdos J. Karoso muzikos mokyklos absolventė Vilnė Simanaitytė, jai akomponuos Aurelija Kržanavičienė.
_________________________
Vilnė Simanaitytės – J. Karoso mokyklos, kanklių specialybės absolventė. Vilnės pirmoji kanklių mokytoja - Julija Sasnauskienė. Dabartinė kanklių mokytoja - Angelė Alšauskienė, kankliuoti vaikus moko jau 30 metų. Vilnė yra laureatė XV nacionalinio Jono Švedo konkurso ir konkurso “Muzikinė kelionė”, koncertavusi su orkestru “Trimitatis” Lietuvoje ir užsienyje.
Aurelija Kržanavičienė - koncertmeisterė, pedagogė, J. Karoso muzikos mokykloje akompanuoja įvairių specialybių mokiniams. Yamaha muzikos mokykloje moko vaikus ir susaugusius groti klavišiniais instrumentais.
_________________________
Informuojame, kad renginio metu gali būti fotografuojama ir filmuojama. Renginio dalyviai gali būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie bus skelbiami socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje.
Į viršų