Pradžia
Renginys

ANALOGINIO GARSO STEBUKLAI | MAGNETOFONO JUOSTOS GARSO STEBUKLAI

2022 Liepos 15 d. 17:00—00:00 Audioteka
Pradžia
*photo*
Tęsdami teisingos muzikos renginių ciklą „Analoginio garso stebuklai” apie muzikos žanrus, kurie yra itin reikšmingi šiuolaikinės muzikos istorijoje kviečiame liepos 15 d. sudalyvauti Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos organizuojamame trečiajame ciklo renginyje, kuris bus skirtas progressive rock muzikai.
 
Progressive Rock žanras, buvo ypač populiarus 70-aisiais. Šis terminas aprėpia visą ankstyvąją art & symphonic rock muziką ir dabartinius jos sekėjus. Tai labai turtinga geros muzikos istorija, su unikaliais nesenstančiais albumais ir fantastiškais garso įrašų skambėjimo pasiekimais. Žanro dievai - Pink Floyd / Genesis / Yes / King Crimson / Emerson, Lake & Palmer / Alan Parsons Project / Gentle Giant/ Atomic Rooster ir daugybė kitų.
 
Renginių ciklo idėja – ne tik pakalbėti apie muziką ir jos kūrėjus bei atlikėjus, bet ir gyvai paklausyti autentišką epochos garsą. Tai išties unikali galimybė paklausyti autentiškus įrašus iš originalių pirmo leidimo audiofilinių vinilų, perkeltų į juostas AnalogFather garso studijoje.
 
Maloniai kviečiame 2022 m. liepos 15 d. 17 val. Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės bibliotekos Audiotekoje (II a.) adresu Herkaus Manto g. 25.
 
Renginio moderatorius – Vilius Ančeris, o garso burtininkas – Vladas Straupas. Du užkietėję melomanai kviečiantys įdomiai pabendrauti ir gyvai paklausyti unikalių progressive rock žanro pavyzdžių iš profesionalių dviejų takelių 38 greičio magnetofono juostų.
 
Vilius Ančeris – vienas geriausių gitaros virtuozų, grojęs grupėse Kontrabanda ir Exem, intelektualus melomanas, šiuolaikinės muzikos eruditas, labai įdomus pašnekovas.
 
Vladas Straupas – vienas pirmųjų DJ Lietuvoje, grojęs legendinėse „kultūrkės“ ir „bilduko“ diskotekose, o taip pat puikiame Roxy klube Klaipėdoje. Nepataisomas melomanas ir gero teisingo garso maniakas. Garso studijos AnalogFather įkūrėjas.
 
Renginys yra projekto „Menas sveikatai, edukacijos ir inovatyvios paslaugos audiotekoje" dalis.
Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba. 
Į viršų