Pradžia
Renginys

ANALOGINIO GARSO STEBUKLAI | MAGNETOFONO JUOSTOS GARSO MAGIJA

2022 Birželio 23 d. 16:30—17:30 Audioteka
Pradžia
*photo*
Tęsdami teisingos muzikos renginių ciklą „Analoginio garso stebuklai” apie muzikos žanrus, kurie yra itin reikšmingi šiuolaikinės muzikos istorijoje, siekiame tęsti idėją – ne tik pakalbėti apie muziką ir jos kūrėjus bei atlikėjus, bet ir paklausyti autentiško epochos garso.
 
Antrojo renginio metu turėsite unikalią galimybę paklausyti įrašų ir originalių pirmo leidimo audiofilinių vinilinių plokštelių, kurios perkeltos į juostą AnalogFather garso studijoje.
 
Antrasis ciklo renginys birželio 23 d. 16:30 val. bus skirtas classic rock muzikai. Nuo ankstyvųjų psychedelic šedevrų, hard ir art rock iki arena rock epochos.
Classic Rock terminas aprėpia visą ankstyvąją rock muziką ir dabartinius jos sekėjus. Tai labai turtinga geros muzikos istorija, su unikaliais nesenstančiais albumais ir fantastiškais garso įrašų skambėjimo pasiekimais.
 
Žanro dievai – The Doors/J imi Hendrix/ Janis Joplin/ Led Zeppelin/ Deep Purple/ Black Sabbath/ Genesis/ Thin Lizzy/ Nazareth/ Alan Parsons Project/ Yes ir daugybė kitų.
 
Renginio moderatorius – Vilius Ančeris. Vienas geriausių gitaros virtuozų, grojęs grupėse Kontrabanda ir Exem. Intelektualus melomanas, šiuolaikinės muzikos eruditas, labai įdomus pašnekovas.
 
Garso burtininkas – Vladas Straupas. Vienas pirmųjų DJ Lietuvoje. Grojęs legendinėse „kultūrkės“ ir „bilduko“diskotekose, o taip pat pukiame Roxy klube Klaipėdoje. Nepataisomas melomanas ir gero teisingo garso maniakas. Garso studijos AnalogFather įkūrėjas.
 
Du užkietėję melomanai kviečia įdomiai pabendrauti ir gyvai paklausyti unikalių classic rock žanro pavyzdžių iš profesionalios dviejų takelių magnetofono juostos.
 
Renginys vyks 2022 m. birželio 23 d. 16:30 val. Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės bibliotekos Audiotekoje (II a.) adresu Herkaus Manto g. 25.
 
Renginys yra projekto „Menas sveikatai, edukacijos ir inovatyvios paslaugos audiotekoje". Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.
 
Į viršų