Pradžia
Renginys

Algio Fediajevo albumo „Po trejų metų“ pristatymo turo koncertas

2023 Lapkričio 17 d. 17:30—18:30 Muzikos ir scenos menų skaitykla
Pradžia
*photo*

Lapkričio 17 d. 17:30 val. bibliotekos Muzikos ir scenos menų skaitykloje vyks naujo, jau ketvirtojo Algio Fediajevo albumo „Po trejų metų“ pristatymo turo koncertas Klaipėdos publikai.

Kartu su akustinės psichodelikos vardu savo muziką krikštijančiu Algiu pasirodys ir smuikininkė Miglė Babickaitė, meistriškai derinanti harmoningą ir triukšmingesnį grojimą, laisvoką improvizaciją ir tvarką. Naujasis, ketvirtasis, Algio Fediajevo albumas „Po trejų metų“ oficialiai išleidžiamas spalio 25 dieną.

Albumas, kaip ir 2019 metais pasirodęs „Pėdsakų lede nepalikus“, įrašytas Anglijoje vasario mėnesį. Įrašė, miksavo, masterį atliko bei šiek tiek klavišiniais prisidėjo Mark Elliot. Fleita įraše grojo Emma Reed. Viršelį nupiešė bei sumaketavo Julija Fediajevaitė. „Po trejų metų“ yra ankstesnių Algio Fediajevo muzikinių ieškojimų tęsinys. Čia daug dėmesio skiriama akustinės gitaros variacijoms tarp itin skirtingų skambesių ir nuotaikų, tarp ramybės ir iškrovos. Jis, kaip ir ankstesni, persmelktas psichodelinės dvasios ir skambesio. Čia dar daugiau melancholijos, dar ryškesni kontrastai, dar daugiau atvirumo ir laisvo melodijos bei teksto liejimosi. Atsiranda ir naujų instrumentų – pirmąsyk Algio kūryboje suskamba lap steel gitara, perkusija. Albumo pavadinimas – „Po trejų metų“ – gali atrodyti itin proziškas (juk ankstesnio albumo „Pėdsakų lede nepalikus“ išleidimą ir naujojo įrašus skiria treji metai), jame slypi nemenkas krūvis: treji metai tiek globaliai, tiek asmeniškai albumo autoriui buvo itin intensyvus, neįprastas, dramatiškas ir transformacijų kupinas laikotarpis.

Renginys yra projekto „Kūrybinė laboratorija: pažintis, įkvėpimas, pokytis“ dalis.

Renginį finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė.

Informuojame, kad renginio metu gali būti fotografuojama ir filmuojama. Renginio dalyviai gali būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie bus skelbiami socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje.

Į viršų