Pradžia

Slaptoji įlanka

Atnaujinta: 2021-09-27
Pradžia
Autorius: Karen Swan

Tarptautinių bestselerių autorės Karen Swan romanas „Slaptoji įlanka“ – prikaustantis pasakojimas apie ištikimybę, viltį ir šeimos laimę. Autorės knygos pasižymi patraukliais vietų aprašymais, skatinančiais keliauti ir pažinti šalį. Šį kartą siužetas nukelia į Stokholmą bei jo salyną, kur švedai mėgsta idiliškai vasaroti. Skaitytojų laukia nuostabi gamta, rami aplinka ir jos aplinkoje besivystanti įtampos kupina šeimos drama. Pagrindinė knygos veikėja britė Bela dirba turtingos švedų šeimos aukle. Jos prižiūrimos dvynukės Elizė ir Tildė – penkerių, Linusas – devynerių. Vaikų tėvai – Hana ir Maksas – miela, laiminga šeima, kuriai malonu dirbti. Auklės pareigos Belai teikia džiaugsmo ir padeda pabėgti nuo asmeninių problemų, paliktų gimtojoje šalyje.

Karen Swan romano „Slaptoji įlanka“ siužetas suveda skaitytojus su šeima ir panardina į komplikuotus jų tarpusavio santykius. Liūdesys, praradimai, draugystė, paslaptys, meilė ir apgaulės – visa tai laukia emocingoje istorijoje, besivystančioje nuostabiame švedų salyne.

Karen Swan (1974 m.) – skaitytojų mėgiama amerikiečių autorė. Anksčiau ji dirbo mados žurnaliste, o šiandien yra viena perkamiausių rašytojų, žavinti vasariškais bei kalėdiniais romanais. Karen Swan istorijos, dažniausiai, apie komplikuotus tarpusavio santykius, šeimų dinamiką, meilę. Autorė yra puiki aprašytų vietų ambasadorė – kiekviena knyga žadina norą keliauti.

Į viršų