Pradžia

Rytoj… ir vėl rytoj… ir vėl rytoj

Atnaujinta: 2023-07-27
Pradžia
Autorius: Gabrielle Zevin

Semas ir Seidė – vaikystės draugai, kadaise susipykę ir atsitiktinai vėl susitikę metro perone. Abu pakvaišę dėl kompiuterinių žaidimų, abu nepaprastai protingi ir slapčia vienas kitą įsimylėję.

Vieną dieną jiedu nusprendžia atrasti geriausio vaizdo žaidimo formulę ir sukurti savo kompiuterinį žaidimą. Semas ir Seidė visa galva pasineria į darbus ir dar studijuodami universitete sukuria neįtikėtino populiarumo sulaukusį žaidimą „Ičigo".

Per vieną naktį tapę įžymybėmis draugai užkariauja vaizdo žaidimų pasaulį, pajunta šlovės ir pinigų skonį. Tačiau sėkmė ir pripažinimas turi savo kainą – tai neapsaugo jų nuo širdies skausmo, išdavysčių ir netekčių.

„Rytoj... ir vėl rytoj... ir vėl rytoj" yra nepakartojamas trisdešimties metų tarpsnį apimantis romanas, kuriame nagrinėjamos universalios temos: tapatybė, negalia, nesėkmė ir atpirkimas, o svarbiausia – mūsų poreikis bendrauti, būti mylimiems ir mylėti.

Gabrielle Zevin yra The New York Times bestselerių autorė. Jos romanai išversti į 40 kalbų. Kritikų pripažintos šios autorės knygos, tarp jų Young Jane Young („Jaunoji Džeinė Jang") ir The Storied Life of A. J. Fikry („Nepakartojamas A. J. Fikrio gyvenimas"), populiarios visame pasaulyje. Pagal pastarąjį romaną sukurtas pilnametražis filmas, kuriam scenarijų rašė pati G. Zevin. Naujausias jos romanas „Rytoj... ir vėl rytoj... ir vėl rytoj" pateko į Tonights Show Fallon Book Club geriausių knygų sąrašą, laimėjo Goodreads skaitytojų geriausios grožinės knygos apdovanojimą, pateko į Wingate apdovanojimų finalą. The New York Times, The Washington Post, The Time, Entertainment Weekly, The Atlantic, Amazon.com, Oprah Daily, Slate, NPR ir daugelis kitų ją pripažino viena geriausių metų knygų. G. Zevin gyvena Los Andžele.

Į viršų