Pradžia

Gero gyvenimo vadovas

Atnaujinta: 2024-02-12
Pradžia
Autorius: Rolfas Dobelli

Nuo pat civilizacijos pradžios mes klausiame savęs, kas yra geras gyvenimas, ieškodami laimės formulės: kaip turėtume gyventi? Kuo vadovautis? Kiek uždirbti? Kaip leisti laisvalaikį? Ar geras gyvenimas – tai nuostata, asmeninė laikysena ar tvirtas gyvenimo tikslų siekis?

Kiekviena karta iš naujo kelia šiuos klausimus, tačiau atsakymai į juos visada pasirodo nuviliantys. To priežastis – nuolatinis siekis ieškoti vieno atsakymo, vieno principo, vienos taisyklės, kuri užtikrintų laimę ir sėkmę. Knygoje „Gero gyvenimo vadovas“ R. Dobelli sugriauna universalios laimės formulės mitą – nėra vieno paprasto kelio į laimę. Pasitelkdamas klasikinės Antikos mąstymo modelių išteklius ir naujausias psichologinių tyrimų žinias, autorius siūlo mąstymo metodų ir požiūrių rinkinį, kurį sudaro 52 pasakojimai. Kiekviename pasakojime slypi gyvenimiškas patarimas, kuris neabejotinai padės optimizuoti jūsų laimę.

Rolfas Dobelli (g. 1966 m.) – šveicarų autorius, ekonomikos filosofijos mokslų daktaras, verslininkas. Lietuvos skaitytojams jau pažįstamas kaip pasaulinio bestselerio „Aiškaus mąstymo menas“ (leidykla VAGA, 2023) autorius. Dobelli taip pat yra platformos WORLD.MINDS, vienijančios tarptautinio pripažinimo sulaukusius mąstytojus, mokslininkus ir menininkus, įkūrėjas.

Į viršų