Pradžia

A. Varneckienės paskaita tėvams su mažyliais „Ankstyvojo amžiaus vaikų poreikiai ir jų tenkinimas“

Atnaujinta: 2021-11-05
Pradžia

Lapkričio 11 d. 16 val. bibliotekos Renginių salėje (II a.) vyks paskaita tėvams kartu su mažyliais iki 3 metų, kurią ves Klaipėdos valstybinės kolegijos lektorė Aniuta Varneckienė.

Vaiko elgesys labiausiai priklauso nuo to, ar patenkinti jo poreikiai. Kiekvienas vaikas nori būti mylimas, gerbiamas ir suprastas. Nori džiaugtis, jaustis svarbiu, trokšta aktyvios veiklos, kad pažintų aplinką ir kurtų save. Nori būti savarankiškas, nori bendrauti ir bendradarbiauti su kitais, nori pažinti, suprasti suaugusiųjų pasaulį, rasti savo vietą jame. Neturėdamas galimybės išreikšti save, vaikas gali nesąmoningai stengtis tuos poreikius patenkinti elgdamasis netinkamai, keldamas triukšmą ar net skriausdamas kitus.

A. Varneckienės paskaita tėvams – tai šeštoji paskaitų ciklo, skirto tėvams, auginantiems vaikus iki 3 metų, dalis. Siekdami suteikti jaunoms šeimoms žinių apie kūdikių ir vaikų ugdymą, nuo spalio 7 d. iki gruodžio 9 d. kiekvieną ketvirtadienį Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje vyksta paskaitos apie vaikų iki 3 metų ugdymą, sėkmingą socialinę, emocinę, kalbinę, fizinę ir pažintinę raidą. Tikimės, kad paskaitos jaunoms šeimoms suteiks žinių ir pasitikėjimo, bendrystės jausmo.

Paskaita nemokama, būtina registracija. Vietų skaičius ribotas!

Registracijos forma: https://bit.ly/3mKLm13.

Dalyvavimas tik su galimybių pasu. Renginio metu būtina dėvėti apsauginę veido kaukę.

Paskaitos yra projekto „Augu su biblioteka“ dalis. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Į viršų